Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babának lehet...

11 hónapos babának lehet állandóan üveges készételt adni?

Figyelt kérdés
Természetesen kiegészítve gyümölccsel, tápszerrel, de házikoszt nincs! Lányom azt mondja: ez ma már természetes, és a baba is szívesebben eszik a változatos menüből.
2009. júl. 8. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrzött termékek.Nekem is ezt ette a lányom,nagyon ritkán főztem csak neki.Szerette nagyon.Már 13 hós és azt eszi,amit mi.
2009. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem adnék neki semmi pénzért!!

1éves a kisfiam,4hónaposan kezdtem hozzá táplálni ,de volt tejem sőt még most is szopizik éjjel-de én mindig megcsinálom frissen neki a házi kaját.Olcsóbb ,finomabb és tudom mit rakok bele.Én vagy 3szor vettem neki üvegeset mikor utaztunk,de a kukában landolt pedig majd 400ft volt darabja,de borzalmas szaga és íze volt,komolyan mintha gépzsír lett volna benne.azóta ha utazunk is megcsinálom előre és hűtőtáskába teszem a hűtőből kivéve.Nem teszek jégakut és hűvös helyre teszem délig kibírja a kaja és nagyon finom ,örömmel eszi.

Én tejpépet is csak azért adok neki ,mert eddig nem tudtam mással pótolni de most lesz a hétvégén 1éves és már tejbegrízre állunk át.És szereti szval én nem adok neki..ha tehetném anyagilag sem adná.sztem ez a dolgunk,hogy itthon vagyunk velük és a legjobbat adjuk neki és ez ne divat legyen ahogy a lányod mondja,hogy ez a szokás manapság,mert akkor a gyerekszülés is divat???

1éves baba mamája

2009. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én sem javaslom a babakonzerveket, élelmiszer gyártó technológus vagyok.

Dolgoztam már egy két multinál, igaz babakaja gyártónál még nem, de sokan csodálkoznának ha tudnák hogy mit etetnek meg velük!


Említhetném a növényi zsírt, na ez egy nagyon érdekes alapanyag, azt mondják róla hogy pálmazsír, valójában pedig egy zsirszerü fehéres szinu, de ha megolvad oylan mint a víz, szagtalan, tökéletesen íztelen anyag!!

200 literes fémhordókban érkezik az országba gyanítom hogy távolkeleti vegyipari termék a futószalagról..


Ha sajtaromát kap némi szinezékkel és álománymódosítóval azonnal késza fincsi sajtkrém vagy kenhetö sajt.


Ha ugyanezt kapja vaj aromával akkor kész a fincsi vajkrém!


Gondolta volna bárki is, hogy margarinkrémek a mosóporgyártás folyamán visszamaradt alapanyagra épülnek?


Arról hallottatok már, hogy a fogkrémekben található fluorid és foszfor ásványi anyag komplexek valójábana löszergyártás melléktermékei?



Jó étvágyat!!



V Zoli.

2009. júl. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam 9 hónapos és felváltva kap üvegeset és házikosztot. Vagyis inkább 75% üveges, 25% házikoszt.

Ha olyan ételt fözök amiből ö is ehet akkor adokneki, de ha pl. sült oldalast csinálok akkor az üveges marad. Megeszik mindent és nem válogatos. Sokkal változatosabban lehet így etetni.

2009. júl. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A lányomék inkább más dolgokon spórolnak, azt mondja ezek biogazdaságokból származó alapanyagokból készülnek és ezzel megalapozza a baba jó immunrendszerét. 1 éves korától jön csak a só az ételekbe, cukor is ha lehet nádcukor lesz. Nagyon finomak ezek az ételek, és az én gondom inkább az,hogy rászoknak a különlegességekre. Adalék sincs bennük, ezt ma nagyon szigorúan ellenőrzik!
2009. júl. 9. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már Írtam ide,de engem az érdekelne,hogy attól,hogy azt mondják bio,rögtön el is hiszitek??Én már semmit sem hiszek el,mert amióta tudom,hogy pl olyan cumisüvegeket gyártanak amik eleve mérgezőek egyszerűen mindent csak üzletnek tartok...egy szó mint száz,sztem spórolni a házi kaján lehet és sztem finomabb is,de ők tudják.

Ezt olvasd el,megdöbbentő..


[link]


[link]

2009. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az EU.-ban minden sokkal ellenőrzöttebb, nem véletlen, hogy ezek Amerikában történtek. Ami a bébiételt illeti, sztem sokkal károsabb az a polcon mosolygó, agyon-génkezelt primőr, amiből mi nagy szeretettel főzünk a babáknak.
2009. júl. 10. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát oké,de te kérdezted,hogy lehet e neki állandóan üvegeset adni...attól,hogy azt mondják ellenőrzött elhisszük??Én egészségügyben dolgozom és ott tudom milyen egy ellenőrzés.sokszor kijönnek elég egy kis kávé,üdítő,nasi,kis mosolygós beszélgetés és máris megfelelt...ennyit az ellenőrzésről....és ez is az Eu-ban van..
2009. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!