Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kevesebb estére a teje?

Másnak is kevesebb estére a teje?

Figyelt kérdés

Nappal semmi gond, viszont este mintha kevesebb lenne. Ilyenkor mindkét ciciből megetetem, nappal sokszor elég az egyik.

Ez azt jelentheti, hogy fogy és lassan elapad?? Aggódom, mert sokáig szeretnék szoptatni, napi 4-5 liter vizet iszom.


2009. júl. 8. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem reggel 200-230 körül kezd, estére 70-80 szokott lenni. Én is aggódom, még csak 3 hónapos. Én is sokat iszom.
2009. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, estére mindenkinek kevesebb a teje, de ez a tej zsírdúsabb, így táplálóbb is. Az én kis törpém születése óta este csak a töredékét eszi meg a napközbeni adagjának, mégis szépen hízik. Most 5 hós, csak anyatejes.
2009. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kevesebb lefektetésnél ezért kettőből etetem,de már 5 és fél hónapja megy így,éjszaka ugyanúgy mint nappal váltott mellből eszik,és jól gyarapodik
2009. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20:54 neked nem mondta még az orvos hogy kezdj el hozzátáplálni,mert nekem ma mondta hogy most már ideje lenne a fözelékeknek is,de én ragaszkodom a 6 hónaphoz,jól gyarapodik,szóval nemértem miért erőlteti

elöző válaszoló voltam,vagy ha már írt közben valaki akkor az elötti :)

2009. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem reggel egy mellből eszik 5 hónapos kislányom 200-220-at, este két mellből kb. 100-at. Ennek ellenére átalussza az éjszakát.
2009. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van este 2 ciciből ezsik a 4 hós lányom.

Vizsontnem értem, miért van az, hogy van amikor reggel 5 ig alszik este 7-8 tól egyhuzamban, de van, hogy felkel enni 1-2 körül.

Pedig már az hittem kezd beállni a dolog. .

Arra gondoltam, hogy a 2 cici sem elég, de vasárnap oyan nyűgös volt este, hogy nem is vett szinte, mégis egyhuzamban aludt reggeli.

Vizsont tegnap meg tegnapelőtt megint evett éjjel, és este is rendesen.

2009. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!