Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. mikorra várható, hogy egy...

Kb. mikorra várható, hogy egy baba "egyedül" eszik kanállal?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom. A kanalat fogja, üresen beteszi a szájába ahogy kell, de ha kaja van rajta, akkor csak maszatol :-)
2009. júl. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyes kislányod van, az én fiam kb. 14 hónapos korától méltóztatott.. :D
2009. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hósan evett egyedül először, de ez gyerekfüggő, van aki sokkal később. És függ az anyukától is, hogy mennyire hagyja a próbálkozásokat, mennyire fél a maszatolástól és a takarítástól.


HA üresen a szájába tudja venni a kanalat, az már jó, de még sokat kell gyakorolnia ahhoz, hogy úgy tudja beirányítani, hogy mire a szájához ér ne follyon le az étel és ne legyen fülig maszatos.:))

2009. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Akkor gyakorlunk lelkesen.
2009. júl. 8. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hósan már ügyesen betette a kanalat a szájába, de ugyanúgy mint nálad, csak üresen. ha kaja volt benne, akkor vége volt mindennek. elhajította, meglódította a falatot róla, utána meg eldobta a kanalat is:-) most 10 hós, esze ágában sincsen még csak a kezébe venni sem a kanalat. egyszerűen nem érdekli, sőt, az én kezemből is kiverni akarja. kézzel bele a tányérba, ez az egy érdekelné. aztán jön a hiszti, mert nem engedem. szóval nem tudom, lehet valamit közben én rontottam el, hogy most ennyire nem érdekli az egész, csak a rombolás:-(
2009. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!