Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam? Nem alszik...

Hogyan altassam? Nem alszik el egyedül.

Figyelt kérdés
Kislányom elmúlt 1éves,minden nap katasztrófa.mostmár sírni hagyom,mert nem bírom.Légyszi írjato már valami hatékony módszert,nagyon rossz hogy sír.rigatás,mellébújás már nem jön be.
2009. júl. 8. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, mintha csak én írtam volna, írtam is pár hete.... :( Hát sok tanácsot nem tudok adni, talán azt, hogy próbáljátok magatok mellett altatni, nekünk néha bejön, de nálunk az a katasztrófa, hogy nem tudjuk betenni úgy a kiságyba, hogy erre a mozdulatra ne ébredne fel. Mostanában éjszakázunk sokat, kb. hajnali 3-4-kor felébred, kialudta magát és onnantól nekünk sincs alvás. Az altatás is van, hogy fél órát eltart, 3-4x lerakom, felébred. Én is próbáltam már otthagyni, sírni, odamenni, simogatni, de eddig sajna semmi nem vált be. úgy tűnik ezt elrontottuk. Védőnő azt mondja magától is leszokik, de az idő. Én azt várom, ha már tud beszélni és megérti amit mi mondunk, akkor kicsit könnyebb lesz. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, csak azért írtam, hogy tudd, nem vagy vele egyedül. Kitartást!
2009. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Suttogóban hidd el minden benne van!Ez is.Olvasd el,én tanultam belőle!
2009. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

én úgy altatom hogy lehúzom a redőnyt a szobában, lefektetem hasra a nagyágyunkra és simogatom a kis fejecskéjét és a szemét és elalszik 5 perc alatt. de hozzáteszem hogy akkor alttom ha nagyon álmos. pl. ma délelőtt 10.30-kor kelt (jó alvó a kisfiunk, mert este 11 től eddig alszik, 1xeeszik tápszert félálomban és alszik is tovább)és 13.30kor altattam.

próbáld ki.

2009. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
3. vagyok , az lemaradt, hogy 13 hónapos, éjszaka velünk alszik nappal meg a kiságyában. sok sikert!
2009. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mióta felül,feláll azóta rossz,mert addig mellébújtam,és elaludt,de most akármilyen álmos,feláll az ágyába,és ordít.a nagyágyról meg lemászik.:(.általában 5perc sírás után elalszik,meg amugy is 3percenként megyek be hozzá,és elmondom,hogy szeretem,de aludni kell.Az a baj,ogy nem akar aludni,mert egész nap pörög.
2009. júl. 8. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éves koráig úgy altattam a lányomat, hogy lefeküdtem (félig-ülő helyzetbe) és a mellkasomra fektettem. Kb. 5 perc alatt elaludt, utána leraktam a kiságyába. Szerencsére ez nem volt gond, kiskorától így aludt el és megszokta. Egyszercsak ő mondta, hogy anya, a kiságyba akarok menni. Letettem, azóta egyedül alszik el...


Engem nem zavart, hogy altatni kell, nem sürgettem semmit, megvártam, míg megérik rá, hogy egyedül is el tudjon aludni. (imádtam, ahogy rajtam szuszogott:))) Nem tudom, hogy segítettem-e, csak a saját példánkat írtam le.

2009. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,lehet hogy én sem fogok görcsölni rajta
2009. júl. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!