Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Nem sok ez az...

Mit gondoltok? Nem sok ez az adag?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám,mindenki azt mondta,hogy adhatom neki,pedig 4 hónapos kortól van írva.100ml tápit eszik és étkezések közt simán bevág 100ml teát is.
2009. júl. 8. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik soknak, igaz, nem írtad, hogy milyen súlyú a babád.

Az én fiam is mindig több tápszert kért, mint amennyi a dobozon ajánlva volt az adott korhoz, de ezen én nem csodálkoztam, ugyanis a dobozon például 0-2 hetes korhoz írtak 3,5 kg-ot, 2-4 hetes korhoz 3,9 kg-ot, az én fiam meg eleve 4 kg-mal született és igényelte is a 2-4 hetes korhoz feltüntetett mennyiséget az elejétől kezdve. Szóval én sohasem azt néztem, hogy x héthez mennyit írnak, hanem azt, hogy a babám mennyit kér, és ez nagyjából megegyezett azzal, amit ahhoz a súlyhoz írtak, amennyi ő volt. Remélem, hogy érthetően fogalmaztam.

2009. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit soknak tűnik egy ekkora babának, de ha nem fáj a hasa, nem "kezd el hízni" akkor a baba érzi, hogy neki mi a jó! Én azért megkérdezném a gyerekorvost. Az én lányom (ha jól emlékszem) ilyen idős korában 70-90 ml evett, és egész nap ivott meg 100 ml teát.
2009. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babám, is ilyen "kiskacsa" :). van,hogy 150-et is behúzza és semmi baja.
2009. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 és fél kiló a drágám.
2009. júl. 8. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy baba, tök normális az adagja. Az én fiam mikor hazajöttünk a kórházból -nem indult be a tejem- az első nap 60ml evett/alkalom, másnap már 100ml-et, pedig ő "csak" 3720grammal született. Most 7hós és 9kiló, 72centivel.Annyit adj neki amennyit kér, tudja Ő mennyi kell neki.
2009. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi 3 kiló alatt picivel születtünk 38.ik hétre!

A védőnő azt mondta,kiszámolta,és max 100ml az adagja!De még erre a sok tea...nem tudom...

2009. júl. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!