Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen ebben a...

Más babája is ilyen ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Kb egy hete szinte egész nap orditás van, nem alszik nappal szinte semmit, sehogy sem jó, még ölben sem. Ha el is alszik, leteszem, rögtön fölébred. Ez a meleg miatt van? Viszont huzza a lábát, de este fürcsi után egy hangja sincs, alszik, éjszaka egyszer kel fel, eszik, és rögtön vissza is alszik. Ha a hasa fájna, akkor az éjszaka is fájna, ugye?
2009. júl. 8. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

ez az idö miatt van biztos ...az én kisfiam is sokkal nyűgösebb és alig alszik nappal....este edig fürdés után nekem is elhalkul és reggelig szundit:)!

ma mivel kellemesebb az idő,igy most is alszik!

2 hos baba anyukája

2009. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy a hasa fáj. Nálunk nincs ez. Az enyém étvágytalan, és éjjel is 3x eszik újabban meg még vagy 2x felébred de vissza is alszik ahogy bedugom a cumit.

5 hós

2009. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kis édesköményes babateát adni neki, nálunk ez beválik mindig. Ha nincs otthon, akkor egy kis forralt vízbe dobj pár szem köménymagot. Biztos s pocija nem jó, ha nyugtalan, a fogai is jöhetnek, ebben a fura időben a feje is fájhat. Babusgatni kell kicsit.
2009. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez van, mint nálatok, kedves kérdező. Mi pedig már 8 hónaposak is elmúltunk, úgyhogy nem hinném, hogy ez hasfájás. Én a fogzásra gyanakszom, de valószínűleg az idő is befolyásolja őket.
2009. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszokat. Teát szokott inni, meg minden étkezés elött infacol, vagy a gyógyviz. Most az én kisfiam is elaludt, remélem nem 10percre, mert nagyon fáradt volt már. Minden jót mindenkinek. 2hós anyuka
2009. júl. 8. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van pár hete... Korábban ebéd után kb. 2 és fél órát aludt, amióta meleg van jóval hamarabb felkel.
2009. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém már 14 hós lesz, de én sem birok vele. Naponta kétszer rájön az ordithatnék, ilyenkor aztán égszakadás földindulás, úgy üvölt mint akit min. nyúznak. Ez tart kb fél órán át és mintha mi sem történt volna abbahagyja. Őt nagyon megviselte tavaly is a meleg, és szerintem most is.

Kitartás

2009. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kitartás akkor mindenkinek:)
2009. júl. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!