Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket és hogyan főztök 8 hós...

Miket és hogyan főztök 8 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem nagyon eszi meg a krumplit. Hogyan helyettesítsem? Vagy hogyan szerettessem meg?
2009. júl. 8. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
babaszobán van babakonyha topik, hónapra lebontva receptekkel.
2009. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát megszeretni lehet,hogy később fogja,ha már máshogy is kaphatja,mint főzve.Helyettesítheted rizzsel,vagy sűrítheted a főzelékét Sinlac-kal,de lehet a bioboltban venni Holle kölespelyhet,rizspelyhet.És nem sokára pici liszttel is készítheted neki,úgyis elkezdi azt enni ,amit ti.Persze,ha nincs allergiás a családban.
2009. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerencsére a kislányom mindent megeszik amit főzök! Én a krumplit csak sűrítésre használom. Próbáld meg a brokkolit, spenótot, spárgát, tököt, cukkínit is. Apró kockára vágva párolom, aztán teszek hozzá főt husit (csirke,borjú, pulyka, vagy máj); majd turmixolva kapja.

Érdemes megpróbálni a tőkehalmájat is; de elég intenzív halizű/szagú, ezért csak óvatosan, nem bizti, hogy elsőre bejön neki! A főtt tojás sárgája is remek feltét egy-egy főzihez..

HA ennyire nem szereti a krumplit, akkor érdemes a gyerekorvossal felíratni Sinlac-ot. Ezt én is sűrítésre használom. Kicsikét édes az utóíze, de ezen lehet segíteni!

Én szoktam többet készíteni és 2 dl-es eldobható poharakban lefagyasztom.

2009. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!