Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova forduljak, vagy mit...

Hova forduljak, vagy mit tegyek az egy eves kisfiam egyensulyvesztese miatt?

Figyelt kérdés
Egy eves es egy honapos kisfiam harom heten elindult szepen egyedul is. Ket napig nem sokat kellett vezetgetni, nagyon szepen, ovatosan ment. Viszont egy oriasit esett es bevagta a kis fejet egy kofalba. Azota nem hajlando egy tappotat sem egyedul lepni, csakha vezetjuk. Vajon az egyensuly erzeke veszett el, vagy csak egyszeruen megijedt? Mikor fog egyedul menni mar vegre? Kerlek irjatok, hogy mire szamithatok. Koszonom.
2009. júl. 8. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Anya szerint velem is ez történt.Nagyon megijedtem és két hónapig stagnáltam, aztán győzött a kalandvágy.:)ne aggódj, semmi baja nincs, csak kicsit meglepődött.

az én lányom elég vakmerő, most kezd kapaszkodva felállni(nyolc hónapos), én is félek az esésektől, de ha puhább felületen van , hagyom koppani.Még nincs veszélyérzete és a saját érdekében rá kell jönnie, hogy ha nem vigyáz, az fájhat.

2009. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frászt kapott! Az egyensuly ott van, de nem akaródzik használni, nehogy megint csattanjon a falon, nagyon is okos baba! Majd elfelejti, adj időt neki!
2009. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!