Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos kislányom nem...

7,5 hónapos kislányom nem akarja megenni a gyümölcsöket nyersen csak párolva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Öklöndözik tőle és megrázkódik. Próbáltam reszelt almát, banánt turmixolva, körtét, próbáltam keverni hozzá kekszet és úgy turmixoltam, de az lett a vége mindig, hogy én ettem meg. 6 hónapos kora óta próbálkoztam kihagyásokkal többször is, de sikertelen a próbálkozás. Párolva azonban minden további nélkül megeszi bármelyiket. Egyébként megeszi az én főztömet is és az üveges bébikaját is.
2009. júl. 7. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz ugyanígy, mint eddig. majd megszereti később (reméljük)! :)
2009. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém majdnem 8 hós, de nem adtam még neki nyersen. Elég hasfájós volt, nem mertem még próbálkozni. Miért akarod nyersen adni neki? Csak mert több lehet benne a vitamin? Majd megszereti.

Az enyém pl leragadt az alma banán, őszib. és keverékeinél, néha kis rizzsel, birs-vilmos bébiételben és tejpép. Zöldségtől üvölt szó szerint. Majd talán később megszeretik az új ízeket.

Sőt a lányom mostanában a mi kajánkból kunyiz. A darabos jobban bejön, pedig nincs foga még.

2009. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a kettőt keverni,aztán mindig nagyobb arányban legyen a nyers.Hátha egy kicsit meg lehet kerülni ezzel a módszerrel.
2009. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A vitaminok miatt akartam nyersen a gyümiket. Tényleg jó ötlet keverni a nyerset a párolttal. Erre nem is gondoltam, kipróbálom. Remélem nem örökli a kislányom az én allergiámat, mert én anyukámtól örököltem, de nálam még nagyobb mértékben kijön. Nyers gyümölcstől zöldségtől feldagad legtöbbször a szám mintha szilikonos szájfeltöltésen lettem volna és még a torkom is be szokott dagadni és a szám zsiborog.
2009. júl. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!