Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom refluxos....

3 hónapos kislányom refluxos. Milyen gyümölcsöket ehet hogyan adjam neki? Mikor kezdhetem el a hozzá táplálást?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom senki nem tudja...hát én sem de szerintem még nagyon korai még elkezdeni. Ráérsz 6 hósan de kérdezd a védőnőt vagy a dokit ők tudnak segíteni.
2009. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az én kisfiam is reflux-os volt! én 3 hónaposan kezdtem neki adni almát reszelve bele egy kis darált kekszet! úgy voltam vele ha ezt megeszi akkor jöhet a bébiétel a 4 hónapos de azt is fokozottan adtam neki!
2009. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért kellene a hozzá táplálás gyümölccsel, mert a tápszertől amit kapott székrekedéses lett :(

A védőnőnk és a gyerekorvosunk nem a legjobb éppen váltás alatt vagyunk. Az állandó székrekedés miatt is nagyon nehezek a napjaink :(

Azért írtam hátha van valaki aki szintén ilyennel küzd és a tapasztalatokat szerettem volna elkérni.

Előre is köszönöm

2009. máj. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!