Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kislanyom. Miert...

5 hetes a kislanyom. Miert sir keservesen minden eves utan? Eleg hasfajos de mar egybol fajna neki mikor meg le sem ert a kaja?

Figyelt kérdés
Nagyon moho volt ezert odafigyelek hogy mennyit eszik.Se nem sokat se nem keveset.1 eves alatt vagy 3-szor megbufiztetem.Igy nem ertem mi lehet a gondja.Miert sir ha tele a hasija?Nektek volt igy?Szokatm maszirozzni,a hasfajara van szirupja!
2009. júl. 6. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban volt egy ennyire hasfájós baba, nehezen, de kiderült róla, hogy tejérzékeny. Ha még szopik a baba akkor próbáld meg, hogy egy időre száműzöd a tehéntejet és a tejkészítményeket az étrendedből.
2009. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy enne még? ha felveszed megnyugszik? egyébként az én lányom is ilyen volt, pont így 5 hetes kora körül, olyan nehéz megállapítani mi lehet a bajuk, de én is mindig hasfájásra gyanakodtam. én ha felvettem és ringattam picit vagy járkáltam vele, egy idő után szépen elaludt. most 2,5 hónapos és kb. 1 hete múlt el ez a nyűgösködés :-)
2009. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 5 hetes kisfiam azért szokott így sírni evés után, mert kifogyott a tej a mellemből. :( Sajnos a bal mellem ilyen fajta, nem nagyon ment az elején a szoptatás és be is állt arra, hogy kevesebbet termel. Neked van elég tejed? Nem lehet ez a baj?
2009. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!