Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem mesekönyveke...

Ajánlanátok nekem mesekönyveket, amiket érdemes beszereznem a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 ezer forintos könyv utalványom és mesekönyveket szeretnék a fiamnak, de nem tudom miket vagy milyeneket.

ebben kellene a segítség, hogy a ti gyermeketek melyikeket szeretik.

köszönöm


2009. júl. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
mekkoer a gyerek
2009. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

"A sün, akit meg lehet simogatni". Tündéri mesekönyv, értelmes, tanulságos mesékkel, színes képekkel. Még nekünk felnőtteknek is élvezetes.

2009. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a micimacko sorozatott rendeltem meg neki van folekoztato füzet hozzá minden történetnerk van tanulsága a micimacko könyv klud adja ki de nem tudom utalváyre lehet-e de a walydisnenek sok hasonlo kiadványa van szép rajzokkal aranyos mesékkel
2009. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ablak-Zsiráf, Mosó Masa Mosodája, Vackor, Micimackó, Mesebolt, Weöres Sándor és Zelk Zoltán gyermekverses könyvek, Andersen, Grimm mesék, 77 magyar népmese, Fésüs Éva mesekönyvei
2009. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hós a lányom, mi azokat a kis kemény könyveket szeretjük amikben semmi írás nincs, csak színes állatok. Van tanyasi amiben házi állatok vannak, van állatkertes, erődős, nagyon szereti s közben mondom neki melyik mit csinál.

Grimm testvérek, Andersen mesék. Disney mesék.

2009. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marék Veronika könyveit nagyon szetetjük (pl. Boribon-sorozat, Kipp-Kopp-sorozat, Laci és az oroszlán, stb.). Az 5 éves lányom nagy kedvence Bartos Erika könyve (Anna, Peti és Gergő; Bogyó és Babóca).
2009. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!