Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok mennyi idős koráig...

A babátok mennyi idős koráig használtátok a pelenkázó szekrényt, asztalt?

Figyelt kérdés
Az én fiam 7 hónapos lesz, de eszméletlen hogy pörög, egy perc nyugta nincsen. Csak akkor marad el egy kicsit mikor tisztába teszem, ha énekelek neki, de az sem mindig válik be. Hiába adok neki játékot, stb. Már mindent elpakoltam, így sem bírok vele. Ha a nagyikra bízom, ők is megszenvednek a peluscserével, öltöztetéssel, sokszor már az ágyra kell letenni, ott lehet tisztába tenni. Nem tudom van-e így értelme még a pelenkázónak :-(
2009. júl. 6. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha úgy látod, az ágyon sikeresebben megy a művelet, akkor tedd ott tisztába. Sztem ez nagyon gyerekfüggő!! Az én kicsifiam 13 hós, de még a pelenkázón teszem tisztába...ő is izeg mozog...de én vagyok a gyorsabb (egyenlőre)
2009. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát jó neked! Az enyém rugdos állandóan, már fáj a hasam, meg a mellkasom, iszonyat erő van benne. Amúgy ő nem csak ott izgága, egész nap pörög, egy percig nincs nyugton, hogy is bírja? Mindenki el van ájulva, hogy miket, mennyi mindent csinál már. Persze ennek csak örülök, csak ha valamilyen "műveletre" kerülne sor a pelenkázón, már nincs ötletem mit vethetnék be. Eddig az éneklés bizonyult a leghasznosabbnak. Csak kíváncsi lennék, hogy ki meddig használta a pelenkázót, mert ha a kicsim így folytatja, mi nem sokáig fogjuk! Inkább szétszedem, nehogy véletlenül leessen róla.
2009. júl. 6. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kb. 6 hónapos koráig használtuk, mert egyfolytában tekergett rajta, és féltem, hogy leesik. Ma már vagy a földön vagy az ágyon pelenkázok, pelenkázok? az túlzás, valahogy megpróbálom rátenni a pelenkát, mert nem marad meg egy percre se, most 9 hónapos a kiscsaj :). Nálunk is az éneklés a leghatásosabb, de kezdi ezt is unni... Mindenesetre kényelmesebb így mint a pelenkázón, mert ő is szétrugdosta a hasamat meg mellkasomat, ezt ezzel kivédtük, hogy nem ott cserélem ki.

2009. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cibőben jártam.Kisfiamat 6h-s korától az ágyon pelenkázom,féltem nehogy egy óvatlan pillanatban leforduljon.A pelenkázószekrény igy csak tároló lett.Később mikor már mászott és járt az ágyon sem birtam vele mindig kifordult a kezem közül és meglépett.Fárasztó volt a peluscsere sokszor leizzasztott.Mára megszoktam,hogy nálunk ez igy megy,s talán a kicsim is nyugottabb lett. Az öltözés pedi menet közben van.Most 15h-s.Kitartás.
2009. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!