Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükség van a vékony sapkára?

Szükség van a vékony sapkára?

Figyelt kérdés
Ti adtok ebben a nagy kánikulában vékony sapit a babátokra? Meddig kell rá sapka? 12 hetes a fiam. A védőnőm mondta, hogy mindig adjak rá, akár milyen meleg is van. Csak az a baj, hogy a fiam mindig beleizzad, annyira melege van.
2009. júl. 6. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
én ha kiviszem mózeskosaras babakocsiban, már hetek óta nem adok rá. zavarta, láttam rajta. 3 és fél hónapos.
2009. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én adok az 5 hónaposomra mindig. Igaz ebben a rekkenő hőségben mi csak reggel 8-kor, vagy este 6 fele megyünk ki. Én nagyon féltem a fülét, én fülfájós gyerek voltam, nem szeretném ha ő is az lenne, mert elég borzasztó. Szerintem inkább legyen kicsit melege, mint fülgyulladása, napszúrása, stb. stb.
2009. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem kell rá sapi,mert ha a szél lengedez is,nem hűvös.Különben,ha ezt szokja meg,akkor sokkal kényesebb lesz.Biztos forrásból tudom,hogy a fülecskék nem a hidegtől gyulladnak be,hanem a baciktól az orron át.A fülecskékre csak a komfort érzet miatt kell sapi hidegben.Mostanság viszont ilyenről nem beszélhetünk...:)
2009. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fotucsok ***** válasza:
89%
az én babám 8 hetes, de ha csak lengedezik a szél nem adok rá sapkát. a mózes amúgy is véd. egy kis levegő meg jó is esik szerintem a kis fejének. persze, ha fúj a szél akkor feltesszük, de csak vékonyat.
2009. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
5 hónapos, mindig viszek magammal kissapit, zoknit. De csak akkor adom a fejére a sapkát, ha valamiért kivesszük, hogy ne égesse direktben a fejét a nap. A babakocsiban meg árnyékban van.
2009. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó vagyok! Amúgy meg ha a melegtől bepállik a füle, az semmivel sem jobb, mintha megfázna a hideg széltől. Szerintem ugyanolyan kellemetlen!
2009. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Csak akkor, ha valamiért rásütne a nap, de akkor is elég egy kis kendő is. Semmi baja nem lesz sapka nélkül, csak napszúrást ne kapjon!:)
2009. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!