Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes gyermekemnek nagyon...

5 hetes gyermekemnek nagyon faj a hasa ki probaltam eloszor espumissant utana infacol meg water gripe es edeskomeny anizs teat is! Semmi nem segit, mar bele vagyok faradva?

Figyelt kérdés
en tiszta ideg vagyok emiat lehet befolyasolja a tejemet is?

2012. jún. 19. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!!

5 hetes!! A jóistenke áldjon meg, ilyen pici és ennyi mindent végigpróbálsz vele?? az infacolt pl. úgy kell használni, hogy minden nap, étkezések előtt, de akár 1 hétig is tart mire kifejti a hatását...Ennyi minden 5 hét alatt nem hogy segít, de még rosszabb lesz....

Javaslatom: Maradj egynél (én az infacolt javasolnám, de bármelyiket választhatod) és azt vidd végig, mondjuk 1 hétig. Ha nincs változás, jöhet a következő.

És még egy dolog: Sajnos a babapoci fájás egy elég gyakori jelenség. Okaként sokmindent tippelnek, de ált. 3-4 hónapos korra rendeződik. Fel a fejjel!:)

2012. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi-nyugi...Próbáld a kis lábát felhúzni, és masszírozni neki!Mikor nálunk ez a hasfájós időszak volt, akkor olyat csináltunk,hogy a hajszárítóval kicsit melegítettük a pociját-/de csak finoman/.Jött is a szél utána+megnyugodott a hajszárító hangjára is.Gondolom első babuci?
2012. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
még az is segíthet, h lágyan masszírozod a hasát, majd fel-fel húzod a hasa felé kis lábait (behajlítva)...igen, ha könnyebben kijönnek a pukik , az már fél siker :)
2012. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha a gyermek mindig egy időpontban sír egy bizonyos ideig, akkor az nem hasfájás, hanem kólika, aminek az orvosok sem tudják az okát.

Elfog múlni, csak legyél türelmes!

2012. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy azert is faj a hasa mert stresz vagyok en is nagyon sokat sirtam ebben a 2 napban!!1
2012. jún. 19. 21:45
 6/9 anonim válasza:

Szegény...együttérzek.

Nekünk 5 hónapos koráig minden éjszakánkat megkeserítette a hasfájás. Most 7 hós, most már csak minden 2.-at :)

Én is mindent próbáltam, az Infacol, kamilla, édesköménytea, masszázs, semmit nem ért, a Gripe watertől ordított, ami valamennyit enyhített a szenvedésén, az a szőlőmagos párna volt(DM-ben lehet kapni, mikróban megmelegíteni) és a szélcső, de azzal csak okosan...ápolónő vagyok és sok dokit kérdeztem a kórházban, megoszlottak a vélemények, hogy hozzá szokhat e

a baba...

Ami viszont csodaszernek tűnik, bár még csak 2 hete használjuk az a Biogaia probiotikum csepp...mintha kicserélték volna...:)

És mindenekelőtt nyugi, mert érzi a babád, hogy ideges vagy és a tejed mennyiségét is befolyásolja. El fog múlni. :)

2012. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod,nagyon rosz mikor a babám sir imadom es nagyon faj a Szivem ha ö nem èrzi jòl magát!
2012. jún. 19. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, ezt csak azt tudja aki átélte. Az én kisfiam is rettenetesen hasfájós volt, mindent kipróbáltunk, de semmi sem segített: infacol, espumisan, gripe water, Flavinos csepp (ez volt a legrosszabb), köménymagos tea, cseresznyemag párna, clion kúp (orvos írta fel), homeós bogyók, szélcső (talán ez segített a legtöbbet). A gyerekorvos azt mondta, hogy sajnálja, de már nem tud mást kitalálni, majd az idő segít (na ettől a mondattól másztam mindig a falra). Aztán 2.5 hónapos korában, egyik pillanatról a másikra abba hagyta. Már 4 éves a fiam, de sose felejtem el azokat a rettenetes estéket, éjszakákat, senkinek se kívánom!
2012. jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél BioGaia cseppeket! Újszülött kortól használható. Nekünk sokat segített!
2012. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!