Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám le a 13...

Hogyan szoktathatnám le a 13 hetes kisfiam arról, hogy mindig kézben akarjon lenni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha tele a poci, tiszta a pelus és minden rendben, akkor is néha hisztipistizik.

Ne értsétek félre, imádom és én is egész nap a kezemben cipelném, de enni, wc re menni stb. azért szeretnék.(és inhüvely gyulladásom is van, szeretném ha meggyógyulna már)

Ha hagyom, hogy sírjon a székecskéjében, akkor szerintetek leszokik erről. Látom, hogy unatkozik hamar, mert ha elkezdek játszani vele, akkor nincs gond. De nem lehet az, hogy mindig őt szórakoztassam.

Amúgy nem szokott mindig kézben lenni. Csak hamar megunja a dolgokat és akkor nyüglődik.


2009. júl. 6. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez van. 11 hetes fiam keveset van el egyedül. inkább kézben szeret lenni és nézelődni. A babkocsiban sincs el sokáig,a kiságyában sem. Csak ha foglalkozok vele. Remélem ha nagyobb lesz, kinövi.

bocs az off-ért.

2009. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltad már, hogy hagyod nyikorogni egy kicsit?
2009. júl. 6. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 hetes a lányom és mostanában úgy van el ha már elfáradok a cipelésében, hogy vagy pár percre a játszószőnyegre teszem vagy a babakocsiban van, ahova mindent a feje felé felakasztottam hogy el is érje a kezével. Már nagyon tud unatkozni én pedig nem hallgatom hogy sír, azt nem szeretem, akkor nem is lesz nyugodt baba ha állandóan hagyjuk sírni.
2009. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, de hamar megunja:(
2009. júl. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!