Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az autóban ha utaztok a...

Az autóban ha utaztok a babával 1 lehúzott ablak is sok?

Figyelt kérdés
Félek nehogy huztot kapjon a babám füle, szeme, de a klímát sem engedem. Elől ül, és folyton vitatkozom a férjemmel, hogy, húzza fel az ablakot. Szerinte csak akkor kap huzatot ha a többi is le van endedve. Szoktunk menni gyakran hosszabb útra is. Tudom, hogy írtó meleg van az autóban, de én mégsem értek vele eggyet.
2009. júl. 5. 16:36
 1/6 A kérdező kommentje:
huzatot, engedve ( bocs a hibákért )
2009. júl. 5. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:

A leengedett egy ablak is rosszabb, mint a klíma.

A klíma mehet, csak nem kell 18 fokot csinálni, hanem 22-24-et. Mi is úgy szoktuk, semmi baja a babának. A klíma párátlankít, és nem az a lényeg, hogy meg keljen fagyni. Születése óta utazunk havonta 4 órát mamához és 4 órát vissza.

2009. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 8 hós a kislányunk, de eddig ha autóval mentünk az ablak mindíg levolt húzva...

Elöl ül ő is az anyósülésen, a párom vezet és az ő felén lehúzva van az ablak. Eddig nem volt gond.

Hátra jön rám a levegő.

Huzatot csak akkor kapna ha esetleg hátul vagy elöl is lelenne engedve az ablak.

Úgyhogy szerintem nyugodtan engedjétek le az ablakot, nem kell megfőni a kocsiba!

2009. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom csak azért kérdeztem, mert ma reggel nagyon piros volt mind a két szeme a babámnak. Az anyósülésen ül ő is, és a férjem felől van lehúzva az ablak. Úgylátszik megoszlanak a vélemények. Ezt nekünk kell kitapasztalni.

2009. júl. 5. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Babám 3 hónapos, amióta ilyen meleg van, megy a klíma az autóban, de csak az én oldalamon, az ő felén elzárom, hogy ne menjen közvetlenül rá, de kicsit hűvösebb legyen a levegő. Eddig még nem volt vele gond, pedig hetente legalább egyszer autózunk. És még így is beleizzad az ülésbe, mi lenne ha nem menne? Szerintem nyugodtan mehet a légkondi, csak ne érje direktben a babát és ne legyen túl hideg!
2009. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újszülött kora óta megy a klíma a kocsiba.Tavaly májusban született,természetesen kitisztítottuk előtte a klímát.Még soha semmi baja nem volt.A lehúzott ablaknál nincs is rosszabb.Most 14 hós lesz,a klímát most is használjuk,és idén tavasszal is kitisztítottuk...
2009. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!