Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor szokott le a...

Hogyan és mikor szokott le a cicin elalvásról a babád?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
33 hónaposan. Már akárhogy szopizott fájt, igaz csak este elalvásnál szopizott már csak. Megsajnált, hogy nekem fáj, és úgy aludt el, hogy blúzom alatt volt a keze. Így szokott le a szopcsiról.
2012. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan, amikor végre elfogadta a cumit.
2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 hósan, amikor újra terhes lettem. Már csak komfort szopiról volt szó, inni nem ivott csak megnyugtatásként és alváshoz kellett neki. Mindent kipróbáltam, hogy új rituálét vezessek be, végül a mellkasomra fektettem, hintaszékében ülve ringatóztam vele és így simán elaludt, nem kértem már a cicit. Könnyebben ment mint gondoltam, de sok mindent ki kellett próbálni, mire ezt a módszert elfogadta altatáshoz szopi helyett. Az én lányom sem cumit sem mást nem fogadott el, mellé ültem, meséltem, símogattam, altató dalok, plüss állat szundikendő, szóval semmi nem jött be.
2012. jún. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 évesen egyszer csak egyre ritkábban aludt el rajta. Kaptam az alkalmon, és egy idő után már nem is vártam meg, hogy megpróbáljon elaludni, amikor láttam, hogy már csak cumizik, betettem az ágyába és álomba simogattam.
2012. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan 8-9 hósan - utána még szopizott egy évet. Szépen elfordult, ha elfogyott a tej és ujjszopással elaltatta magát, miközben beraktam az ágyába.
2012. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!