Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha be van esve a babám kutacsa...

Ha be van esve a babám kutacsa, de nem hajlandó inni (sem teát, sem vizet, . Semmit), akkor mit tegyek? 2 hónapos a baba.

Figyelt kérdés
Két kajálás közben szoktam neki próbálkozni ebben a nagy melegben eddig nem nagy sikerrel...:(
2009. júl. 4. 15:34
 1/7 anonim válasza:
89%
pedig ez a szomjúság jele mindenképp több folyadékot kell kapnia,már csak a hőség miatt is.Szoptatod? Kezd az etetést a folyadékkal talán úgy elfogadja.
2009. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy próbálod itatni, de kehet, hogy csak a cumisüvegböl nem szeret inni. Probálkozhatsz régi tipusú kávéspohárral (aminek kcsit kifelé hajlik a pereme) vagy kiskanállal is. Azt is meg lehet kisérleni, hogy szoptatás elött probálod itatni.

A másik ötletem, hogy lehet, hogy túlságosan fel van öltöztetve és sokat izzad. (Ilynekor elég egy kis triko meg a pelenka - takaró se kell.)

2009. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekve nézted a kutacsát?
2009. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

-Csak cumisüvegből eszik.

-Ha alszik csak textilpelus van a derekán és nincs túlöltöztetve!

-Fekve kell nézni a kutacsát?

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 4. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elég neki az anyatej!Szopik között is tedd néa cicire,szomjoltó cicizés céljából.A kutacs "nem vízszintes" helyzetben minden babának kicsit be van esve,ez természetes.Ne aggódj,kiszáradásnak folyamata van.Először a száraz száj,érdes nyelv,a beesett kutacs végső állomás.Ha szomjas lenne elfogadna bármilyen folyadékot,de szerintem pici még,nem baj,ha nem kell neki más.
2009. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok Bocsi az OFF-ért! Az utolsó válasz remélem megnyugtatott! Ezért kérdeztem, hogy hogyan nézted.

Engem is ITT ezen az oldalon világosítottak fel erről :)

2009. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj elég neki az anyatej.neki az még ennyi idősen étel is meg ital is. kisfiam hat hónapos és kb egy hónapja iszik rendesen. vagyis kb 300 ml egy nap. még szopizik is reggel délben este.

az elején én is szenvedtem vele. cumisüveget nem fogadja el. pohárból próbáltam , nem nagy sikerrel meg kanállal.

pár kortyot ivott csak.

ne izgulj ha szomjas lesz akkor inni fog:)

kisfiam már szépen iszik pohárból meg a csőrös itatóból minden evés után, meg ebben a melegben két evés között is.

2009. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!