Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiamnak a jobb...

3 hónapos kisfiamnak a jobb sszeme reggelre bepirosodott, és mintha váladékozni kezdene, kamillával mossam? Mennyit? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak belekapott a kezével, vagy huzatot kapott - rosszabb esetben kötőhártya gyulladás

cseppents neki bele anyatejet minden szoptatásnál, és ha nem múlik el 2-3 nap alatt, akkor mutasd meg dokinak

nekünk az anyatej be szokott válni!

2009. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha kotohartya gyulladas es virusos, akkor semmit sem tehetsz, csak gyogyszertari sooldatot csepegtethetsz esetleg bele, ha bakterialis, akkor antibiotikumos szemcsepp segithet, de 3 honapos babanak nem tesz jot az antibiotikumo. Nekem 8 hos volt a babam, amikor ilyen volt, a doki azt mondta, hogy varjunk 1 hetet, es elmult magatol. En is kamillaval ovatosan letoroltem neki, de minden torlesre masik torlokendot hasznaltam, nehogy visszafertozzem a szemet. Elmult 1 het utan.
2009. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!