Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjszaka?

Miért nem alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

Az eddig jól alvó lassan 7 hónapos lányom rengeteget van fent éjjel. Azt mondják a foga lehet de én nem látok semmit!

Nem sír egyszerűen felkel és mosolyog szórakoztat minket...

Homeos bogyó nem használt!!!(chamomilla)


2009. júl. 4. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom,hogy miért, de ez nagyon sok ennyi idős babát érint:(!

Így minket is!

Mi 1,5 hónapja nem alszunk sajnos!

Gondoltam arra,hogy esetleg nem elég vacsorára az anyatejem,adtam tejpépet,tápszert,vagy főzeléket,de ugyanúgy felébred.

Nekünk ilyenek az éjszakáink:

többnyire fél 8kor fürdik a kisfiam,utána megetetem,ilyenkor általában elalszik.

1 óra múlva megint felébred és ez így megy reggelig,akár 1 órában többször.

Tegnap előtt még este 10kor hintázott és kacagott közben,nem tudtam elaltatni,tegnap este pedig elaludt,betettem az ágyába,rögtön felült,felállt és nézelődött.

Áthoztam a mi szobánkba,ahol fél 10ig játszott:)!


Én is kipróbáltam a viburcol kúpot,a chamomillát,és vettem borostyánláncot is,ami annyi változást hozott,hogy feleannyiszor ébred fel!

Most biztos melege van,mert annyira izzadt,hogy éjjel át is kellett öltöztetnem.


Nem tudom,hogy a te babád miket művel már:),az én fiam ezen a héten kezdett el felülni,feltérdelni,felállni és sétálni a kiságyban,nálunk talán ez az ok.


A foga az én fiamnak sem jön láthatóan csak mindent megrágicsál,bedagadva még nincs az ínye!


7,5 hónapos kisfiú anyukája

2009. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló mintha az én fiamról írt volna... :) Igaz, ő már 10 hós, de nálunk is ez a műsor már kb. 2 hónapja. Fél 8 körül elalszik, de utána van, hogy óránként felkel. Szerencsére legtöbbször egyből visszaalszik, ha cicire teszem, de olyan is volt, hogy szopcsi után felélénkült és még 10-kor itt rodeózott a lakásban. Neki van 7 foga és meg is van duzzadva az összes felső rágó, de nem hinném, hogy ez bántaná. Én is próbáltam Viburcol kúpot, előbb észvesztő hancúrba kezdett, aztán elaludt, de így is felkelt éjjel, bár kevesebbszer. Kisfiam is már fel tud állni, így rendszeresen arra megyek be a szobába, hogy áll a kiságyába és nyöszörög. Ha álmában véletlenül hasra fordul, már tolja is fel magát. Szerintem ez lehet a baj, de lekötözni nem tudom, ha visszafektetem akkor sem alszik vissza, csak ha kiveszem és cicit kap. Én is próbálkoztam több, más kajával lefekvés előtt, hasztalan... Nem tudom mikor lesz jobb a helyzet. :S
2009. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sziasztok,

7,5 hós a fiam, ugyanez van, kb. Ha sikerül este elaludni cicin, akkor 8-tól alszik, ha nem, akkor kb. egy óra az altatás. Ahányszor leteszem, annyiszor feláll a kiságyban, ha nem megyek oda, akkor egy idő után nyöszörög, sír. Éjjel 3-4* kel, ilyenkor iszik, visszaalszik. Ha véletlen hasra fordul (napközbeni alvásnál láttam, hogy ezt csinálja) már nyomja is ki magát négykézlábra, felül, feláll, pedig félálomban van, sőt lehet alszik teljesen. Ha ilyenkor hamar meghallom a ténykedését, még gyorsan visszafordítom, alszik egyből, de ha ő kezd el sírni, akkor már egész ébren van, és van, hogy 10-20 perc a visszaalvás. l

Reggel már 6-kor kukorékol, most meg az ágyában megy a hiszti, mert már aludni kéne, de mindig feláll. :-(

2009. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokkal okosabb nem lettem de azért, köszi a válaszokat!:)
2009. júl. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!