Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki tud a 3. Felicitas...

Mindenki tud a 3. Felicitas csomagról?

Figyelt kérdés
Gondoltam hátha valaki még nem hallott róla. A honlapukon kell regisztrálni és küldik a kupont, 4 hónapos kor után lehet beváltani. Ma vettem át, és nagyon örültem, mert volt benne olyan MAM cumi, mint az elsőben, és azt nagyon szereti a kislányom. Meg kiskanál, Sudocream, rágóka, stb.
2009. júl. 3. 19:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

14:30-as vagyok.

A kórházban jelezték, hogy a vezetőség kérésére kibontják és a cumis, cumisüveges dolgokat, még a reklámanyagokat is ki kell venniük.

Sajna a terhes csomagról meg lemaradtam.

Azt hol és hogyan igényeltétek?

2009. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy szóltál, már regisztráltam is!
2009. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
persze cumi ellenesek a győriben is csak éjjel mikor a babóm kék fény alatt volt kimentem hozzá és be volt összehajtott lepedővel támasztva a szájába.....reggel mikor újból mentem már nem......
2009. júl. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én is az Istvánban szültem, de nem volt felbontva a csomag...

Teljesen ép, lezárt csomagot kapott mindenki!!!

2010. jan. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia!Kérlek, segíts nekem!Nem találom a felicitas.hu-n, hogy hol tudnék regisztrálni..Köszönöm előre is!Üdvözlettel!
2011. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!