Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik mellett/köztük ott...

Akik mellett/köztük ott alszik a babájuk a kezdetektől, hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

arra gondolok, mire fektetik le, ha közöttük alszik?

... hiszen elvileg kemény felületen kellene aludni a kicsinek, nem párnán

hogy csináljátok?


2009. júl. 3. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kispárnán alszom, ő meg mellettem a matracon. Így aztán nincs gond azzal, hogy ne lenne elég egyenes a gerince.
2009. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én párnán alszom ő pedig csak mellette a feje alatt egy textil pelus van.
2009. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hello. Bocs az OFF-ért, de hogy tudtok a baba mellett aludni? Hogy csináljátok? Lefektetitek, aztán Ti később fekszetek le, vagy lefekszetek aludni Ti is Vele? Nem zavar a mocorgása? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert a Mi babánk az első naptól külön szobában alszik, és nem tudom elképzelni, hogy oldja meg az, aki mellette alszik.
2009. júl. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őt lefektetem 8-1/2 9 körül. Szopival alszik el, utána a kiságyba teszem. Én csak jóval később fekszem le. Mivel még éjjel többször is felébred és csak akkor alszik vissza, ha szopizni is kap, így nem teszem vissza a kiságyba. Nagyon nyugodtan alszik, alig mocorog. Én meg amúgy sem alszom mélyen már 17 éve, mikor megszületett az 1. gyerekem.
2009. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi eleinte külön aludtunk (csak külön ágyban), de anyatejes baba, és elég sokszor kel fel éjszaka, és nagyon fáradt voltam (felkelni, büfi, visszaltatni, mire lefeküdtem újra kezdtem)ezért inkább magam mellé vettem az ágyba, szopi közben elalszunk, és mindenki pihentebben kel. Eleinte Apa félt ettől, de már Ő is nagyon élvezi a közös alvást. Este elaltatom, becsukom az ajtót, és mi még sertepertélünk, utána mi is mellé fekszünk. A mi ágyunk kemény matracos, úgyhogy jó a babának is. Én csak kis párnával alszom, az ő feje alatt nincs semmi. 10 hós baba anyuka:)
2009. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy működik a dolog, hogy 1/2 8- 8 körül elalszik, berakom a kiságyába. Éjjel mikor felkel kényelmesebb magam mellé fektetni szoptatni és általában mindketten elalszunk. Én párnán fekszem, de az ő feje a mellem magasságában van a párna alatt, így ő nem párnán fekszik, az ágyunk elég kemény. Ha nem alszok el szoptatás közben vissza szoktam rakni az ágyába, főleg ha éjfélig felkel, de éjfél után már inkább én is alszok, mert ha utána meg is ébred ott mellettem, megkapja a cicit és alszik én meg jóformán fel sem kelek. Így pihentetőbb az alvás, mint állandóan felkelni, kivenni a kiságyból, megszoptatni, visszarakni a kiságyba, visszaaludni. Mostanában elég sokat mocorog, de nem zavar. :) 10 hós kisfiú. Az ágyában meg folyton feláll álmában, nem győzöm visszafektetni.
2009. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. júl. 3. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!