Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is szokott visítozni a...

Másnak is szokott visítozni a 6 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Már kb. 1,5 hónapja csinálja, hogy néha nagyon hangosan elkezd visítani, sikítozni, de olyan erősen néha, hogy köhög utána. Férjem szerint ez a jókedvét jelzi, szeritnem meg pnt akkor csinálja, amikor frusztrálva érzi magát. Szokott jókedvében is, de az nem oylan éles és hangos hang. Meg akkor is szokott erősen sikítozni, amikor pl. fáradt, este fürdetés előtt. aztán meg mintha meglepődne rajta, úgy néz, és átvált a megszokott nyafogásra. Nyugtassatok meg, hogy ez normális, mert néha már azt gondolom, hogy valami baja van, azért csinálja (nem fizikailag, hanem mentálisan) :(
2009. júl. 2. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez teljesen normális, minden baba csinálja. Így fedezik fel a hangjukat. Nálunk is néha zeng a ház! :))
2009. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,ez nálunk is igy van.Van amikor a jókedvét jelzi,de van amikor a skikitás átmegy sírásba.De álltalában jókat nevet rajta utána,még a kis nyelvét is formálgatja,hogy minél hangosabb legyen,imádom,nagyon szép korszak az a mostani.
2009. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem izgulok tovább! :)
2009. júl. 2. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém 4,5 hós és most kezdte kb.1 hete tehát pont akkor amikor a tiéd.:)
2009. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz 7 hónapos, és 1 hete kezdte újra a sikítozást (nagy örömömre...), mert már volt 1,5 hónapja egy jópár hét, amíg nyomta, aztán szünet, és most újra. Néha már rezeg a dobhártyám, úgy sikít!!! én is elgondolkoztam már, hogy ez normális-e... de úgy néz ki, igen! :o)
2009. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, csak élvezi, hogy van hangja és "gyakorol". Örülj neki, hogy eleven, egészséges baba.
2009. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sikítozik, de ő tuti jókedvében, plusz tetszik neki a hangja. Azért nekem is van, hogy már fáj a fülem, de ez van, ha neki tetszik.....:-)
2009. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!