Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen apa? Nálatok...

Létezik ilyen apa? Nálatok apa szokott pelenkázni?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 2. 17:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mutatta ezt a videót a párom de mindig jót nevetek rajta. :-)) Párom is pelenkázza a lányunkat de a kakit azért kerüli ha megoldható és volt már hogy kinyitotta az ablakot. Kicsit gáz. Kérdeztem tőle hogy ő illatosat szarik?! Ráadásul még ott is olvas amíg trónol apjával együtt. úgy kell őket kirobbantanom! :-) Remélem Emma lányunk nem fog ott olvasni....
2009. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
a férjem nem szokott, a piszkos munkát rám hagyja :D mikor hazahoztuk a kórházból a babut, akkor kb 2x csinálta, hogy elmondhassa, hogy ilyet is tud, lefotóztuk és eltettük emlékbe a képet :D
2009. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Ház engem nem csak a videó derített jobb kedvre, hanem a válkaszok is! :)

Amúgy a férjem is gond nélkül kicseréli a pelust, de csak amí nincs benne egy nagy adag kaki. :) Azt azért átpasszolja. A múltkor segítenie kellett fogni a lábát a drágámnak, mert akkorát tojt. Hát érdemes lett voln lefényképezni a férjem arcát. :)

2009. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem pelenkázik...nem erőltetem. Nem volt még rá példa, hogy rálett volna kényszerülve, mert ha nekem valami dolgom akad akkor anyósóm is itt van és ketten vigyáznak a kisfiunkra. Szerintem vannak dolgok amit pl egy nő sem csinál meg , mert férfidolog. Nem ebben mérem, hogy jó apa e vagy sem!
2009. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
17%
Annyira értelmetlen és idióta video,mi ebben a mutogatni való?
2009. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Szerintem azt senki nem gondolja, hogy ezen múlik a jó apaság.

Csak egyszerűen érdekel, hogyan viszonyulnak az apák a piszkos munkához. Másodsorban pedig én olyan jókat szoktam rajta röhögni, hogy meg akartam osztani veletek.

2009. júl. 2. 17:51
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

természetesen pelenkázik, nem problémázik ilyen hülyeségeken, mint a szag. fel sem merült ez.

én azt nem értem, aki nem pelenkázik, ez olyan gyerekes...

mindent megcsinál a babával kapcsolatosan, sokszor jobban, mint én :)

2009. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a videó állati volt, annyit röhögtem! :D De a férjem is! :D Ő mindennap szokott pelust cserélni, még akkor is, ha esetleg kifolyt a tartalom. :) Igaz, van, hogy azt mondja közben, milyen gusztustalan vagy büdös, de hát ez van, és is megjegyzem, ha tényleg annyira érdekes tartalom képződött. :D
2009. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
apa nálunk olyannyira APA,hogy már a kórházban is pelenkázta,sőt,akkor jobban ment neki,mint nekem.igen vannak ilyen apák.
2009. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
nem szokott. csak én és anyukám pelenkázza a kislányomat
2009. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!