Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben ti is reggel...

Ebben a melegben ti is reggel és este fürdetitek a babát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 16:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
Ilyey melegben nemcsak az élmény miatt kell napi egyszer egy gyors fürdetés. Gondoljatok bele, hogy izzad szegény, az izzadt testére ragad a por, mert ugye babakocsizunk vele a poros utcán, aki meg már minimum féléves, kúszik-mászik, kint vagy bent....szóval szerintem a napi fürdetéssel , ha nem fél órát ázik a kádban, nem károsodik a bőr egészséges bacitenyészete:) egyébként 8 hósomat délelőtt a teraszon kismedencében locsiztatom az élményért, apa lefekvés előtt pedig lecsutakolja, mindkettő szuper élvezetes:)
2009. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Este fürcsi, viszont napközben pancsi a medencében. Attól felfrissül és imádja.
2009. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
66%

Azért is kell az esti fürdés, mert abból tudja, hogy este van, és aludni fog. Az altatási rituálé része.

De én nap közben nem fürdetem, mert akkor egyedül vagyok, és olyan nagy macera, egyedül nem állok neki. De csak egy kis trikó van rajta, meg a tetőtérben van légkondi.

2009. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak este fürdetek 7-kor. 4,5 hós. Jövőre egész nap fürödni fogunk szerintem.:)
2009. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%
Mi is minden nap fürdünk Emma 3 hónapos és nagyon szereti mindjárt kezdjük is. Ilyen melegbe napközbe is le fogom mosdatni kicsit sima vízbe. Szerintem jó ha naponta fürdetjük mert azért a pelenka is melegíti a popiját kakil is és ott jó lemosni a bacikat. És az én kicsim izzad is nagyon meleg van nálunk.
2009. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%

Én este fürdetem a babámat, mert nekünk is az esti rituálé része. Napközben pancsolóba szoktam kis ideig tenni( nagy melegben) , mert ha a kádba tenném összekeveredne.

Szegény babák akiket 2-3 naponta fürdetnek!!! De gondolom a szülök sem fürdenek sűrűbben. ..

2009. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
mi este és délelőtt pancsizunk
2009. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

Jesszus csajok ne csináljátok már! 3 naponta ebben a melegben??? Nem muszály mindig bekenni, de sima vízzel azért legyen már kötelező!!!! Hogy a fenébe van így szegény gyereknek napi rutin?

Mi minden este és nappal meg medencézünk./hogyha nem kertesben laknék, akkor az erkélyen lenne bébimedence nagyon kevés vízzel, és ott pancsizna/

2009. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 2-3 naponta fürdető anyukák! Feltételezem ti sem fürödtök minden nap ebben a nagy melegben. Minek a babának is nem?
2009. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Érdekes, majd mindenki naponta, azt mégis a fél banda le van pontozva..ki érti ezt?
2009. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!