Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elsö babás vagyok! Segítenétek?

Elsö babás vagyok! Segítenétek?

Figyelt kérdés
Két hetes a babám!Ilyenkor mennyit alszanak,mert az enyém felkel,eszik és utánna megint alszik!és ezt csinálja,sürün sír.még egy kérdés,ilyen korban mennyit kell szopiznia?4.20dkg most.köszönöm
2009. júl. 2. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egy két hetes baba még 20-22 órát alszik egy nap.

Sír. Mert éhes, fázik, melege van, kakilni kell stb. Neki még minden új, szokatlan.

A szopizás tök egyéni, 50-200 gramm között is ingadozhat.

2009. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alszik, hagyd aludni. Amikor felkel és sír, tedd cicire. Akkor eszik is, alszik is eleget. Nekem mindig bejött a cici ilyenkor.
2009. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ebben a korban ez a normális,eszik,alszik.Írod hogy gyakran sír.Lehet hogy:melege van,fáj a hasa,éhes.Mikor sír általában?Jónak tűnik a súlya,bár nem tudjuk mennyivel született?Mennyiket szopizik egyszerre?
2009. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KICSIT MEGVAGYOK ILYEDVE MERT 4.14 EL SZÜLETETT,ÉS MOST CSAK ENNYI A SÚLYA.NORMÁLIS EZ?? KB 60-80 ML ESZIK 3 VAGY 4 ÓRÁNKÉNT!
2009. júl. 2. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne idegedkedj,azt megérzi a baba is.Lehet hogy a nagy meleg miatt eszik kicsit kevesebbet.Szerintem beszélj a gyerekorvossal,legalább megnyugszol kicsit és megvizsgálja a babádat.
2009. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Születés után csökkent a súlya (biztos tudod, mennyit, ahhoz nézd a gyarapodást.

60-80 ml nagyon szép teljesítmény egy 2 hetesnek:)))

Az első hónap csak a kaki-pisi-büfi-puki bűvkörében telik:))) Utána kezd kicsit izgibb lenni, a második hónap után már kezdem tényleg élvezni:)))

2009. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!