Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nem kell a babára sapit...

Mikor nem kell a babára sapit adni? Tudom, hogy a fülét és a kutacsot védeni kell, de 3 hónapos és még nem volt sapka nélkül.

Figyelt kérdés
Mostanában olyan meleg van, igaz fúj a szél,de amikor leviszem adok rá és látok egy csomó babát akiken nincs akkor elbizonytalanodom, hogy kell-e.Meg mindig be bámulnak a kocsiba és gondolhatják, hogy szegényen ilyen melegbe is sapka van.
2009. júl. 1. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inkább azért kell, hogy ne kapjon napszúrást, főleg ha kopasz. Kis kalap elég, nem baj, ha a fülét nem védi. Én mondjuk nem adok a kislányomra, mert azonnal leveszi, meg nagy haja van, eddig még nem kapott napszúrást. 15 hónapos.
2009. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is három hónapos. Ilyen nagy melegben nem szükséges a sapka. Csak akkor adj rá egy könnyű vékony sapit ha a nap éri a fejét, mert ha a babakocsi árnyékában van szerintem nem szükséges. A naptól és a széltől kell óvni a fejüket.
2009. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne, ne adj rá a babakocsiban sapit csak ha kiveszed és nap éri nem baj ha fúj a szél nem lesz baja hidd el rosszabb ha megizzad
2009. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húha,még nem volt sapka nélkül?!Szegényke,nem lehet vmi jó érzés ilyen nagy melegben sapiban...Én soha nem adtam rá sapkát(május közepén született)és még soha nem volt ebből gondja(13.5 hós)Egy kis széltől semmi baja nem lesz,a kocsiban,ha a kupolát megfelelően fordítod nem éri nap a buksiját.Szval semmi nem indokolja,h bármit is tegyél a fejére.2 gyerekes anyuka
2009. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!