Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam nem eszi meg a...

A kisfiam nem eszi meg a krumplival dúsított ételeket, ezért a gyümölcséhez is és a főzelékhez is rizst adok, hogy ne legyen túl híg. Nem okozhat a túl sok rizs problémát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ferdeszemű lesz? Undok vicc volt, elismerem, ne haragudj. Természetesen nem okozhat a rizs semmiféle problémát, de miért nem eszi meg a krumplival dúsitott ételeket? Milyen idős?
2009. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom nem ízlik neki.. 6,5 hónapos, egyébként mindent megeszik szépen, nem válogat. Csináltam ó krumplival, újkrumplival, semmi!
2009. júl. 1. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Keverjél a krumplihoz Sinlac-ot,azzal biztosan megeszi!Az én kisfiam sem ette meg,csak Sinlac-al!:))
2009. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon akarok neki sinlacot adni, minek, ha egyébként megeszikmindent?
2009. júl. 1. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szeretném kérdezni, hogy próbáltál már neki adni csak párolt burgonyát, kicsi vajjal kikeverve? Ha azt sem eszi meg, akkor az első baba lesz, aki nem szereti a krumplit. Igy kicsit nehezebb lesz neki késziteni, de ha rizzsel meg tudod oldani, akkor rajta. Egyébként is még néhány hónap, és szinte mindent megehet már. Nagyon jó igy nyáron, hogy azt sem tudod mit is adj neki, annyi mindenből lehet választani.
2009. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam sem ette a krumlit, aztán egy ideig a sütőtököt sem. Egyszer csak megint elfogadta. Most 1 éves, de amikor annyi volt mint a tiéd, ő sem ette meg.
2009. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálom majd vajjal, de most szünetet tartok krumpli téren, majd egy-két hét múlva újra próbálom.Köszi!
2009. júl. 4. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!