Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt olvastam, hogy egy anyuka...

Itt olvastam, hogy egy anyuka írta, hogy házi tejet ne adjon a babájának. A mi gy. Orvosunk, pedig csakis a házit javasolta (hígítva). Hogy is van ez akkor, mindenki mást mond?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindig mindenki mást mond mindennel kapcsolatban. tégy, ahogy jónak látod. nem ömlik a hírekből, hogy mérgező lenne a házitej. az én húgom 90ben született, se anyatejet, se tápszert nem fogadott el, semmit, anyám kínkeservesen tehéntejet adott neki. most már elmúlt 18, és jelentem: életben van!!! :))
2009. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
A házitej tele van kórokozókkal.A bolti tiszta.
2009. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
a szervezetek különbözöek kinek hogy reagálnak többen ezért azért allergiások
2009. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a házi tej forralás után nyugodtan adható.

A bolti ki tudja látott e valaha tehenet?

2009. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a gy.orvos. hogy a boltiban minden van, és olyan háztól hozzam a tejet, akiket ismerek.
2009. júl. 1. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki ivott már dobozos meg házi tejet, az látja a különbséget. A dobozos csak nyomokban emlékeztet a tejre, már mindent leszedtek róla, ami másra használható, össze-vissza kezelgették, én személy szerint utálom, olyan mintha fehér vizet innék egy kis mellékízzel.


Házi tej felforralva tökéletes, én is azt kaptam, az összes ismerősöm is, akinek van rá lehetősége azt most is azt ad a gyereknek és semmi bajuk tőle. Szerintem jobb is, mint a dobozos, abban benne van minden, ami TEJ a forralás meg megöli a bacikat.


Viszont én is azt hallottam mindig otthon, hogy nem a vakvilágba vegyük bele, hanem nézzük meg ki az, meg hogy tartja a tehenét... Nekünk ezzel többnyire nincs gond, ott lakik a szomszédban, de vannak ismerőseim, akik úgy veszik, hogy nem látták, manapság már kulturált helyeken is lehet venni, szerintem megint népszerű lesz, nem csak a kocsi csomagtartójában hozzák be a városba eladásra. Érdeklődj utána ki hol veszi, ahonnan többen vesznek viszonylag régóta ott neked is jó lesz szerintem.

2009. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. júl. 1. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!