Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este evés után néha sirdogál...

Este evés után néha sirdogál a kisfiam, amikor leveszem a cicről. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy esetleg nem elég laktató számára az anyatej. Lehet hogy jobb lenne, ha tápszert adnék neki éjszakára?
2009. júl. 1. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy vizes a tejed vagy kevés neki éhes marad..sajna nekem is ez volt a gond 1 hétig ment aztán már ott tartottunk hogy semmivel nemtudtam megnyugtatni mire kiderült kevés a tejem pótlás kell neki..sajnos..Vizes lett a tejem is kakilni se tudott aztán tápszert kapott és mind a kisanygal volt el egész nap..semi gond nem volt 4 hónaposak vagyunk
2009. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a tippet, mi is négy hónaposak vagyunk.:) Azt nem tudom csak, hogy kizárólag estére adjak neki tápszert, vagy egész nap. Van amikor csak 110 ml eszik, van hogy 180-200 ml. Te abba is hagytad a szoptatást? Előre is köszi. :)
2009. júl. 1. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
2 mell sem elég neki? A kislányom (3 hónapos) is ezt csinálja. Ha kiszopizta az összes tejet és még utána is sírdogál, akkor tedd rá a másik mellre. Van hogy nemcsak este, hanem már délutántól 2 mellből szoptatok. Iszom a teát, eszek, iszok rendesen, de estére nem termelődik már annyi, ami elég lenne neki. 2 mellből elég neki, átalussza az éjszakát is. Nem tudom mennyit eszik, nem mérem. Csütörtökön megyünk védőnőhöz, akkor kiderül a súlya. Bár szerintem nincs vele probléma, mert egyre nehezebb felvinni a negyedik emeletre.
2009. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Idáig ritkán fordult elő, hogy két ciciből szopizott volna, de ma megpróbálom, hátha nem lesz szükség tápszerre. Ami a súlyunkat illeti, nem éppen átlagos, 4170 grammal és 60 cm-el született és jelenleg már 7 kg. :)

Köszönöm még egyszer a segítséget.

2009. júl. 1. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!