Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehet a 6 hós...

Szerintetek mi lehet a 6 hós fiammal a baj?

Figyelt kérdés

Idáig 5x evett egy nap 160-180 között,hol tejet,hol tápszert.Kap már gyümiket és főzeléket is.

Ám újabban egyáltalán nem óhajt enni,nem hogy 5x még 4x sem,és hol csak 80-at,hol csak 110-et...

Akárhogy próbálom,nem és nem eszik.

Nem néz ki betegnek,vidám,egész nap gügyög,sikítozik,forog és produkálja magát.Széklete rendben,láza nincs és alszik is ahogy szokott.

Nem hinném hogy fogzás lenne a dologban,bár első babám.

Ugyan pici dudor már régóta kitapintható az ínyén,a nyála patakokban folyik és mindent megrág,de semmi más jel nem utal rá.

Múlt héttől mostanáig,tehát 1 hét alatt mindössze 10 grammot hízott,pedig egyébként 150-200 grammokat idáig hetente meghízta.

Én nem tudom mi lehet a baj,mit csináljak,tanácstalan vagyok.

Vigyem el az orvosához?

Mit tanácsoltok?Mi lehet a gond,mit csináljak?


2012. jún. 1. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a foga lesz hidd el.Mi is így állunk,eddig jól evett,most alig-alig.
2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet,hogy torokfájás, bár akkor inni sem iszik annyira szívesen.

de az étvágy az állandóan változó, egyre kevesebbet fog arányaiban hízni,nem fog már olyan látványosan nőni.

Amíg jó a kedve,addig nem kell aggódnod.

2012. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
simán lehet a foga nekem 8 hós a fiam ugyanezt csinálja hetek óta , duzzadt az ínye de még csak két napja lett hőemelkedése remélem végre látjuk is azt a fogat mert már megőrülök a nem evéstől.Nekem azt tanácsolta a védőnőm, hogy próbáljak meg kicsit darabosabbb ételt adni neki nem kanállal, hanem pici darab tört krumplit banánt pl kézzel a szájába tenni mert jól esik neki elnyammogni rajta. Igaz hogy macerás de nekünk bejött, érdekes mert pont azt gondoltam ilyenkor minél folyósabb egy kaja annál könnyebb neki enni.
2012. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!