Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11-12 hós körüli babátokat...

11-12 hós körüli babátokat hogyan altatjátok este?

Figyelt kérdés
Meg még ez is érdekelne: Mennyi idő alatt alszik el általában? Mettől meddig alszik? Hányszor ébred? Külön szobában alszik vagy veletek? Esetleg egy ágyban alszotok?
2009. jún. 30. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy szobában alszunk, de külön kiságyban van. Este fél 9től alszik reggel 6-7-ig. Többnyire 1x felébred inni, nagy ritkán enni is kér.

Vagy evés közben bealszik vagy énekelek neki és ringatom, de még ébren teszem be a kiságyba, ilyenkor ált. még 10 percet kavircol (felül, pakolja a semmit a bébiőr hangjelzése alapján alapján) , majd elalszik.

2009. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálunk külön szobában van. Este 1/29 kor fürdés , 9 kor az ölemben ülve megissza a tápiját mert már nem szopik.

utána böfizik egyet és beteszem a kiságyába. Van egy gyöngyökkel teli kispárnája amit masszíroz és közben énekelget..majd szépen lassan elalszik. Az ágyikóban kb. 10-12 perc alatt alszik el magától.

Ritkán ébred meg, azt is kb 5-6 tájban teszi, ekkor kap 1 korty sima vizet majd 1 perc múlva már alszik vissza. A vizet úgy adom h nem veszem ki az ágyából! Éjjel soha nem vettem ki ha sírt, csak megsimogattam a buksáját vagy hátát és visszaaludt. reggel pedig 1/29 kor ébred.

Ez kb 1 hónpja van így , előtte ölben aludt, aztán Ő kérte h menjen az ágyába.. nem szeretett már ölben aludni. mindennel így voltunk amire azt hittük nehéz lesz. Ő maga megoldotta. Ő szokott le a cicuről is 9 hósan... szóval amíg igénylete addig igenis ölben aludt. mert mindenkinek jól esett :) Minden babánál ljön az idő h egyedül alszik.. 7 évesen már csak nem kell ringatni. :))))

Ne aggódj meg fog oldódni! ki előbb ki később de megtanulja hogyan kell.

2009. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nálunk is úgy volt, ahogy a 2. válaszoló írta. Egyik napról a másikra egyszerűen bekérte magát az ágyba aludni. Korábban kézben aludt el, de aztán elkezdett fészkelődni, betettük az ágyába és úgy volt jó neki. Ő változtatta meg a dolgokat :)
2009. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam 1 éves. Fél8kor fürcsi, majd az ölemből megissza a tápszert, kicsit rajtam van után míg mély álomba szenderül. Vanhogy 1 perc van hogy 10, mikor milyen fáradt, aztán beviszem a szobájába az ágyába és alszik reggel 7-8 ig:)
2009. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó Nektek, hogy a kiságyába kéri magát. Babám is kézben már nyüglődik, de hiába teszem be az ágyba ott is folytatja, még rá is zendít a sírásra.

Az még nem is lenne gond, hogy este cicin alszik el (én is remélem, h 7 évesen már nem) :)) , csak éjjel legalább 3x kel. Most még a fogai sem jönnek. Nem tudom, hogy mit tudnék tenni. Az igazat megvallva sírni nem szeretném hagyni. Mi egy szobában alszunk és van mikor elég a fülére rátegyem a kezem és egyből elhallgat, de az esetek többségében csak cicin hajlandó visszaaludni a kislányom. Kicsit tanácstalan vagyok.

Most 10 és fél hós.

2009. jún. 30. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ma kaptam meg ezt az e-mailt olvassd el hátha segít: [link]

Amúgy az én fiam 13 hós és velem alszik el a nagyágyban,mivel cicizik még.Szopizik utána hátat fordít "dünnyög"egy kicsit és szunya!Aztán átpakolom a saját ágyába,és a legtöbbször alszik reggel 6-ig!

2009. júl. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam jövő héten lesz egy éves. Ő kb este fél 10-10-től reggel 8-ig alszik. Pici kora óta a kiságyban alszik. Az altatás úgy megy, hogy megissza a tápszert, büfi, pá-pá apának vagy anyának (attól függ melyikünk altatja) és a cumijával letesszük a kiságyba. Ha felkel, akkor visszafektetem, hátsimizés stb. Általában kb fél óra alatt elalszik, rossz esetben 1 óra alatt.
2009. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!