Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó úgy, ha tejpép helyett...

Jó úgy, ha tejpép helyett joghurtot kap uzsira 10hós babám?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem kell neki a tejpép. Elég értékes étkezés az is, ha joghurtot kap? Ma kb 250ml volt, amit megevett. Vagy talán főzeléket adjak? Azt kap délben.
2009. jún. 30. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

a joghurt nem olyan értékes sajnos, mint a tejpép

az enyém sem eszi meg a tejpépet, így én gyümölcsöt adok neki délután (üvegest), vagy tápszert, de egyébként a joghurtot sem eszi meg

a főzelék is jó ötlet

2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a védő azt ajánlotta, hogy délben húsos főzit adjak neki, uzsira pedig hús menteset, mert az én kisfiam sem szereti a tejpépet.
2009. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az uzsi joghurt szokott lenni,mert a tejpép nem túl kelendő termék a fiam számára.

Sima natur joghurtot kap,amibe teszek gyümölcsöt(nem mindig),és teszek bele a megmaradt tejpépekből is egy keveset,mert így megeszi.

De mostanában már eszik hozá piritóst is,igaz ő már 13 hós!

2009. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!