Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes kisfiam fütyijét ha...

A 6 hetes kisfiam fütyijét ha felhúzom picit fürdésnél, olyan fehér neki odabent. Tuti, hogy nem gomba, de akkor vajon mi lehet? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy muszáj neki már ilyen fiatalon huzigálni? miért nem kérdezed meg inkább a doktornőt?
2009. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia!az a fehér az faggyú(azthiszem igy hivják)nem gomba hanem ilyen faggyú szerűvé összegyűlt cucc,az segit a bőrnek a leválásban csak odáig el is kell érni.nekem 5 éves a fiam ,baba kora óta huzogatom neki orvosi javaslatra és még mindig nem megy fel teljesen,de mikor elérünk egy ilyen fehér cuccos részt akkor tök simán elválik ott a bőr ,kijön alóla a fehér és igy haladunk szépen hétről hétre.lassú a folyamat de az én fiam fütyijét ugyan nem fogják feltépni amig nem muszáj.szóval semmi gond az természetes jelenség ott a bőr alatt,bár van akinek begyullad egy idő után, akkor mindenképen vidd el orvoshoz.
2009. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván azért huzigálom NAGYON ÓVATOSAN ÉS NAGYON KICSIT,mert azt mondták,hogy kell.Ha nem kellene,nem huzigálnám,a gyerek pedig meg sem érzi,annyira picikét mozdítom.
2009. jún. 30. 18:49
 4/8 A kérdező kommentje:
...köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 30. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, de én is csak picit, hogy nincs e alatta ez a fehér cucc. Én még nem hallottam erről a faggyús izéről. Én eddig azt hittem, hogy egyszerűen csak a popsikenőcs megy alá....
2009. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magzatmáz maradék nem lehet?


Nekem kislányom van, de szerintem az magzatmáz lesz még, onnan nem tudott még kitisztulni.

2009. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs,de ha valami gyulladás lenne,akkor piros is lenne gondolom..Remélem,tényleg ez a faggyús téma van alatta...
2009. júl. 3. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt faggyúnak hivják és olajos fültisztitópálcával kitisztitható onnan óvatosan. Nem kötelező vele foglalkozni, majd magától kb másfél 2 éves korára elmúlik neki. Hormonális folyamat, nem gomba és nem gyulladás. Semmi gond nincs vele.
2009. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!