Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délelött, vagy inkább délután...

Délelött, vagy inkább délután viszitek levegőzni a babátokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én dél körül viszem amikor nem esik az eső, vagy nincs tűző nap. Vagy estefelé amikor már lejjebb ment a meleg.
2009. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Délután.

Ennek az az oka, hogy délelőtt még nagyon fáradt vagyok az éjszakai kelések után, illetve vár a házimunka. Utána jön a dög meleg. Délután meg apa is hazajön és együtt levisszük (ha nincs olyan trópusi vihar mint az utóbbi napokban).

2009. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
este 7-8 körül visszük le.
2009. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel, mert levisszük együtt a kutyát sétálni, meg estefelé amikor már nincs olyan meleg.
2009. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy,lényeg az,hogy ne a gatyarohasztó melegben vidd.Én délelőtt csak akkor viszem,ha van valami dolgom,pl.védőnőhöz menni,de általában 17óra után viszem le,mikor hogy,úgy hogy az esti 20 órás fürdésnél már itthon legyünk!

Jó sétálást nektek!

2009. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MI uzletbe járunk délelott, 10 korul, délelott leginkább bent, délután alvás és estére, 5 korul megyunk ki játszani, sokszor egész vacsoráig. 15 hos
2009. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!