Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 27-28 fok van a szobában...

27-28 fok van a szobában 4hetes kislányomon mindíg 1 rövid ujju body és 1hosszu ujju rugdalozo van lehet azért sír mert melege van? Mert ha szabadonhagyom kis lábát mint mikor tisztábateszem elhallgat? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti biztos, hogy melege van! Mi egyszál bodyban ténfergünk és még így is csapzott a hajacskája. Nagyon meleg van!
2009. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú újju rugdalózó? Jesszus..

Szerintem ne adj rá 2 réteget, nagyon melege lehet szegénykének. Rövid újjú body és egy kisgatyó pont elég:)

2009. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
100%. Onnan a legegyszereűbb megállapítani hogyha melege van, hogy a tarkója forró. De ez a ruha egyértelműen sok. Ennyi idősen arra kell figyelni hogy a mellkasán 2 vékony réteg legyen, de rövid ujjú és szárú ruha lehet rajta nyugodtan. Pont ennyi idősen beszéltünkerről a védőnővel, hogy majdnem úgy kell öltöztetni a babát mint magunkat, csak a mellkasa legyen jól védett, illetve a széltől és huzattól kell óvni.
2009. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én csak egy hosszu újjú body-t adok rá a lakásba,nem fog megfázni ilyen melegbe
2009. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi pelekában nyomjuk, de ígyis melege van szegényemnek! Szerintem nagyon beöltöztetted!!!
2009. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,akkor próbálkozok a tanácsokkal.A többi válaszokat is szivesen várom.
2009. jún. 30. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos kislányom egy rövid ujjú bodyba alszik és egy pelenkát terítettem rá.
2009. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tuti melege van

nálunk 25 fok volt 4 hetesen max és ujjatlan+vékony hosszuujjuban volt,de melege volt.

Sztem kiszokni max és rövidnaci a bodyra elég.

2009. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem ilyen melegbe a hosszú újjú dolgokat nem szabad rá adni.Legalábbis én nem adok rá se lakásba se kintre.Neki is ugyan úgy melege ven mint nekünk attól hogy ő még csak baba.És nekem se esne jól hosszú ujjúba lenni nap közbe,vagy aludni este.Én csakis rövig ujjú bodyba és egy kis vékony gatyóba altatom,nap közbe meg ha itthon vagyunk és gatyarohasztó meleg van akkor a nacit is leeszem.Nem szabad ilyenkor melegbe öltöztetni,mert az enyém legalábbis még a rövid ujjúba is úgy izzad hogy tiszta víz sokszor.Zoknit se adok rá alváshoz.Valaki megrögzötten ad de szerintem felesleges.Nem fog megfázni 28 fokba akár milyen lengén is van!
2009. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég!! Minek ilyen dög melegbe 2 réteg. Szegény gyerek jó hogy sír, elég a rövid újju bady is magában.

Gondolj már bele, neked nem lenne úgy meleged?

Na látod!

2009. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!