Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak babavizet iszik a babatok...

Csak babavizet iszik a babatok? Csak szerintem meregdraga?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek neki babavizet, szerintem is drága. Vagy teát iszik vagy forralt lehűtött csapvizet. (Nemsokára 1 éves)
2009. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én Óbudai gyémánt babavizet adok neki egy nagyon kevés gyümilével.

ez 1,5L és csak 109Ft a sparban.A fiam most 8hónapos,és 1Ü kb 1-1,5napig elég.

egy éves koráig adok neki majd így

2009. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is forralt, lehűtött csapvizet itattam vele, azzal készítettem a kajákat is. Most másfél éves, már nem forralom a vizet.
2009. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk elég sokáig babavizet ivott, mert én sem iszom meg a csapvizet, nagyon rossz a minősége. Ha magamnak ásványvizet veszek, akkor vele miért itatnám meg a csapvizet?

2009. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szia.Csak forralt vizet iszik,de vettem egy másfél liter babvizet,a kuponnal amit adtak a bababónuszba,mert ha elmegyunk valamerre és nincs más azt lehet adni,tehát csak tarcsiba van.szerintem is drága,és felesleges is szerintem.
2009. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Na, ez jó sznobra sikerült :)

A lényeg az, hogy egy nagyon régi kazánja van a háznak, amin keresztül nem éppen szép tiszta víz jön. Én ezért nem adok (illetve adtam, mert már kicserélték) neki csapvizet.

Mi is óbudait, illetve tisztított vizet vettünk.

13:54-es

2009. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony drágák de ha megnézzük az összes márkás víz nagyon drága.Én 1 éves korukig itattam velük babavízet.Amúgy én sem iszom meg a csapvizet már évek óta mert sztem rossz ízű,és most hogy jön a bébi kényszerből veszem a majdnem legdrágább ásványvízet mert nátrium szegény diétán vagyok és abban a legkevesebb a nátrium.ez van.a kicsinek is meg fogom venni a babavizet mert ezt az ocsmány csapvizet főzésen és fürdésen kivül másra nem használjuk.
2009. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!Nem,vegyesen.Alkalmanként veszek neki csak babavizet,praktikus abban az esetben,amikor vendégségben vagyunk és nem kell forralgatni,hűteni izé-bizé.

Nos,az ára...tényleg nem olcsó,de manapság mi az amit annak nevezhetünk?!

Valóban más a víz minősége területenként és ahol szinte ihatatlan,ott a szülő a babának is próbálja a legjobbat adni.

2009. jún. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sem iszom meg nálunk a csapvizet. terhességem alatt is végig ásványvizet ittam, most is azt iszom, így nem kérdés, hogy a kisfiamnak is megvegyem e! Félreértés ne essék, nem vgyunk gazdagok. Csak hát jobb ez a víz, mint a csapvíz, valamint tápszeres baba és sokkal kényelmesebb egyszerűen csak annyira melegíteni, amennyire kell a tápszernek!
2009. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is főként felforralt, és lehűtött csapvizzel itatom.
2009. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!