Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám...

Miért csinálja ezt a babám evés közben?

Figyelt kérdés
Tápszert és anyatejet is kap, felváltva. Szopi, majd cumisüveg. De tegnap óta ha a cumisüvegből eszik,kb.a felénél elkezd járni keze lába, görnyed össze,sír. Kiköpi a cumisüveget és sír. Majd újra nagy mohón bekapja,szív 2-3-at,majd megint sír.Cumizavar,vagy fáj a hasa,túl sok levegőt nyel?? Cicizés közben nem csinálja. 10 hetesek vagyunk.
2009. jún. 30. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen sok levegőt nyel. Próbálj olyan cumisüveget venni, ami légkieresztő szelepes.Vagy, ha ilyen történik, akkor ütögesd meg a hátát, hogy kijöjjön a böfi.
2009. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hasfájós tünet.Mi is így ettünk,cici után pótlás cumisüvegből.Próbáld meg többször büfiztetni, mikor cumisüvegből eszik.Nyomja a pociját a benyelt levegő.Nekünk olyan embereseket büfizett,hogy az apja szégyellte magát helyette:D
2009. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fáj a pocija a tápszertől.Levegő is kerülhet a gyomrába és tekerheti a beleit is.Muszáj tápszerrel pótolni?Lehet hogy egy tápszer csere segíthet a bajon.Az orvossal érdemes lenne beszélni.30 hetes km.
2009. jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eZ nem cumizavar. Lehet a levegőnyelés simán! Másik üvegből próbáltad? Mam care üveg pl direkt erre jó DM-ben lehet venni kb 1400 ft áron.
2009. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aventes cumisüvegünk van,de eddig nem volt probléma.
2009. jún. 30. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Tommee Tippeenk van és nagyon jó,de pl a Dr.Brown cumisüvegek pont ilyenre valók a sok levegő nyelésre és hasfájásra.teszveszen láttam egyedül ott lehet venni.Az hiszem Amerikai cucc..De én már találkoztam olyannal is,mert az enyém rágcsálja néha a gumiját,hogy eldugul a lyuk a cumin és akkor csak veri magát mert sír mert nem jön belőle,olyankor megszívom neki és jön tovább és csend van...1éves baba mamája
2009. jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is csinálja ezt néha. Olyankor abbahagyjuk az evést pár percre, megvárom, amíg jön egy büfi, és utána minden rendben van, eszik tovább gond nélkül. Szerintem nem kimondottan a hasa fáj, hanem levegőt nyel a cumisüveg miatt, és kellemetlen Neki, hogy tele van levegővel. Szóval, a többszöri büfiztetést javaslom kaja közben, Nekem bevált.
2009. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

én kipróbálnám.

2009. jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!