Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén, van aki minden...

Őszintén, van aki minden szoptatás után kicseréli a melltartóbetétet?

Figyelt kérdés
olvastam,hogy azt ajánlják,de hát akkor egy nap legalább 5X van etetés,az 5X2 betét.az azt jelenti,hogy 3-rom nap alatt elfogyna egy doboz melltartóbetét.és hát a DM-es is már majdnem 450ft az egy hónapban 4500ft lenne!és ez csak a betét!
2009. jún. 30. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pár napig hordtam, de idegesitett...meg a csöpögés is megszűnt rövid idő alatt. Gondolom higiéniai okokból mondják a sűrű cserét, de szerintem egy napig lehet őket hordani, nem hiszem hogy napi ötszöri cserére szorulnának:)
2009. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
dehogy. mindig fürdés után használtam újat. aztán meg már csak éjszakára. most 3 hónapos a babám, már éjszakára sem kell. főleg biztos csomószor látod, hogy semmi nem is ment bele, csak kicsit össze van gyűrődve. persze, nekik az a jó, ha gyakran cseréled, de szerintem felesleges:) nem koszolódik, vagy ilyesmi.
2009. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem használok.Eddig nem volt szükségem rá,ugyanis mindössze egyszer kezdett el folyni a tejem.Azóta sem.Minden szopi előtt és után lemosom a bimbókat és ennyi.
2009. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló megfontolásból mint Te, én sem cseréltem állandóan. Minden zuhanyzás után újat tettem be, nekem nappalra nem is volt mindig fontos, inkább éjszaka, akkor ugye ritkábban szoptattam.

Néha valóban csak gyűrődött és nem is "használódott".

2009. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap egy párat hordtam de ha nem csepegett a tejci akkor még másnap is beraktam és harmadnap csere de aztán már szükség sincs rá.4hós a babám!
2009. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!akkor én is jó vagyok,este fürdés után cserélem csak a betéteket.
2009. jún. 30. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sokáig kellett.Sok tejem volt,volt olyan,hogy szoptattam és a másik mellemre addig tejgyűjtőt kellett rakni annyira fojt a tejem..nem volt elég a melltartó betét.

De én alapból avent moshatóval indultam és nagyon szerettem.Ha újra lenne babám és ilyen kellene csak ilyet vennék.Sztem érdemes átgondolni,mert sokkal praktikusabb és sztem olcsóbb is.2garnitúrán volt de még használhatók pedig én egy nap elég sokszor cseréltem mivel átáztam hamar a sok tejtől...1éves baba mamája

2009. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
huu, most jol megijesztettetek! en hasznalok nappalra mindig de ha ugy alakul 2 napig is azt hasznalom, attol fugg, hogy elazik-e vagy sem, neha naponta tobbszor cserelem, neha hetente...attol fuggoen, h elhasznalodott vagy sem,en a melleimet sem mosom meg szopi elott(tudtommal a mellnek van sajat tisztito folyadeka ami a mirigyekbol urul), babam 6 honapos mult es sosem volt semmilyen baja ebbol kifolyolag. ejszakaraviszont nem hasznalok semmit, bar mindig folyik, de jobban esik melltarto nelkul pihenni, ez a szellozos periodus :)
2009. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor használom ha megyünk valahová,nehogy baleset érjen. Csak szopizás közben csöpög a tej a másikból,akkor egy melltartóbetétet odatartok,vagy textil pelust.Attól függ mi van kéznél. Szoptatás előtt én is lemosom a cicit.Egyszer volt bent a betét egy fél napot,mikor orvostól orvosig mászkáltunk,de mikor hazaérve éreztem a savanyú tej szagát.... Hát mit mondjak!? Azóta csak akkor van bent ha nagyon muszáj. Most 4hós a picikém.
2009. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!