Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akik külön szobába...

Azok akik külön szobába tették az újszülöttet hogyan oldottátok meg az éjszakai szopizást? Itt arra gondolok, h meghallottátok, ha kezdett ébredezni de még nem kelt fel teljesen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia.szerintem vegyél babaörzőt és tedd magad mellé.akkor biztosan meghallod ha nyöszörög
2009. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora lakásotok van. De én ugy gondolom, és tapasztaltam..., hogy ösztönösen felébredsz bármilyen kis hangjára... :)
2009. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindig felébredtem, és a férjem is velem együtt. Szerintem az első időkben mindenki olyan éberen alszik, hogy bizti meghallod, ha ébredezik a babód! :-)
2009. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nálunk 2méterre van a háló és a gyerekszoba egymástól.És az első 2hónapban nem volt bébiőrzőnk/légzésfigyelőnk,és már a nagyobb mocorgásokra fölébredtem.És átmentem szoptatni,majd visszaaludtunk.mióta meg van figyelőnk,már azt is hallom,ha csak átfordul a másik oldalára :-)
2009. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom a kezdetektől külön szobában volt, bébiőrrel. Anyatejesek voltak, de 2-3 hetes korukban már átaludták at éjszakát, tehát este 10 után reggel 7-kor volt csak szopi.
2009. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én meghallottam . De színte rálátok a kiságyra ugy helyeszkedik el a szobák ajtója .És így a hand is jól átjönn.
2009. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Két vagy három napig a szobánkba aludt állandóan azt figyeltük lélegzik-e.Utána vissza vittük a szobájába.Nem volt légzésfigyelők,de mindig meg hallottam ,hogy fel sír.
2009. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hónapig volt velünk, majd áttettük a gyerekszobába. Én is tiszta frászban voltam, hogy mi lesz, ha nem hallom meg. De nem lett ilyen baj, szerencsére. Azonnal fent vagyok, ha egyet nyikkan. Igaz, a mellettünk lévő szoba, és az ajtók nyitva vannak. De már nem bántam meg, hogy akkor áttettük, ő észre sem vette, csak én aggódtam halálra magamat. Légzésfigyelőnk nem volt. Bébiőr az igen, de csak ritkán használtuk, pl. ha aludt, és kimentünk az erkélyre.

Meg mi még vettünk egy heverőt a gyerekszobába, én ott szoptatom, nem viszem át magunkhoz éjszaka.

2009. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekunk az elejetol kezdve kulon volt.Nem volt bebiorzo,se legzesfigyelo.Mindig meghallottuk ha felebredt.Hidd el olyankor a legkisebb zajra is felkelsz.
2009. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Nekünk a gyerekszoba és a mi hálónk között van kb 5 méter és nem tudom h merjem-e külön tenni vagy költözzek be az ő szobájába, ami viszont nagyon pici (7nm). Légzésfigyelőt vettünk már.

És az nem volt nektek fárasztó, h éjjel át kellett járni egy másik szobába szoptatni? Mert ha mondjuk vele lennék, akkor csak odavenném magamhoz.... Jajjjjjjj, annyira nem tudom, h mi lenne a jó megoldás.......grrrrrrr

2009. jún. 29. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!