Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok a mindig...

Hogyan altatjátok a mindig állni akaró babátokat esténként? Házi munkát hogyan végeztek mellette?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hós,áll,mászik,de még nem megy önállóan(csak kapaszkodva,ha kedve van).Lehet,h szerencsés vagyok,de soha nem jelentett gondot az esti altatás,még akkor sem,amikor újdonság volt számára,h állni tud.Én beteszem az ágyába,megpuszilom,elköszönök tőle,és elmondom,h kimegyek,de hallom,ha szól,akkor bejövök.Ezután kimegyek.Ennyi.Napközben jön megy körülöttem.Ha felmosok,akkor berakom a nappaliba-teljesen biztonságos a baba számára-és az ajtóba tolom a járókát(benne már nem nagyon szeret lenni,max. fél órát egy nap).Játszani is tud,lát is engem,én meg tudom végezni a dolgomat.A mosógépet együtt szoktuk be és kirámolni,a teregetést is együtt végezzük.Főzni az alvásidő alatt szoktam(kb.2-2.5 órát alszik egyhuzamban).Nálunk így zajlik egy nap.
2009. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonlóképp van, amikor felmosok ő járókában van vagy alszik. Altatásnál nappal (2x alszik) lefektetem a kiságyba és mellé fekszem a saját ágyamra és megvárom míg elalszik (max 10 perc). Este vagy elalszik a cicin, vagy elringatom.

Ma 1 éves kisfiú anyukája

2009. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kiságyam, nem volt járókám se. 6 hós koráig a pihentetőben vittem mindenhova magammal és úgy beszélgettem hozzá, hogy épp mit csinálok. Amióta mászni tud jön utánam és belenyúlhat a felmosóvödörbe, ül az ülembe és pucoljuk a krumplit,répát,petrezselymet,stb. imád a hajával játszani, aztán majd feltakaritjuk együtt, ami leesett.

A gáztűzhelyen is belekukucskáltatom a fazékba, persze nem a gőz fölé teszem, de minden érdekli, ami körülötte történik.

A lábosokat, ami rozsdamentes azt kiveheti a szekrényből, tudja, hogy csak az Ő műanyag tányérjait pakolhatja.

Szépen, fokozatosan igy szoktattam mindenhez.

15 hónapos és nem ordit, ha nem lát.

2009. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!