Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ekcémás babák glutén...

Az ekcémás babák glutén tartalmú ételt sem kaphatnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2009. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mitől jött ki az ekcéma.Ha gluténra érzékeny akkor nem igazán jellemző a bőrtünet inkább hasmenés,hasfájás ,világos színű széklet,hányás,haspuffadás a jellemző./Nekem két lisztérzékeny gyerkőcöm van./Az a baj hogy nagyon nehéz megállapítani hogy mitől jön ki az ekcéma,lehet tejtermék ,mosópor ,öblítő.Szerintem glutént tartalmazó dolgokat nyugodtan adhatsz neki.
2009. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem tudom mitől jön ki, amikor nagyon meleg van akkor szokott fellángolni szegénynek az arcán. Sajnos nekem is van, úgyhogy tudom milyen, bár nekem szinte mindentől kijön (hideg, vegyszer, fém, papír...):(
2009. jún. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!