Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha nem akarja...

Mit csináljak, ha nem akarja elfogadni a kisfiam az almát? Áttérhetek a barackra?

Figyelt kérdés
5 hós múlt, anyatejes volt, de megállta a súlygyarapodása, és ezért meg kellett kezdenem a hozzátáplálást! Almával kezdtük, de már három napja próbálkozom csak a levével, de nem fogadja el! Pedig finom édes az alma és mégsem! Még a hideg is rázza tőle! Továbbléphetek a barackra vagy még próbálkozzak?
2009. jún. 29. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálthatod a barackot, hátha jobban izlik neki.
2009. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj tovább, igen. Aztán ha már a barackot megeszi, akkor ismét vissza az almára. Előbb-utóbb csak elfogadja azt is. Ha pedig a barackot sem fogadja el, akkor a kanállal van gondja. Ezen úgy segíthetsz, ha lesz egy játszós kanala, amit a szájába vehet, rágcsálhat és így megszokhatja az új "kínzőeszközt". :-)
2009. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor holnap megpróbáljuk a barackot, remélem több sikerrel! :)
2009. jún. 29. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk az egesz csalad ki van akadva, hogy az nem lehet igaz, hogy a gyerek ne szeretne a reszeltalmat, mi is pont igy votunk vele, nem haladtunk a hozzataplalasban. aztan adtam nki parolva sinlaccal es azt megette, meg barackot es azt is megette. azota kortet es sutotokot(az uveges) is evett, abba van alma is, ugyhogy megint megprobalom az almat. szerintem lepj tovabb es probalj ki mast is, mert nem az alma az egyeduli amit szerethet. sok sikert
2009. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!