Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy nem hízott egy...

Létezik, hogy nem hízott egy dekát sem egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Kislányom súlya a következőképpen alakult az elmúlt hetekben: 3 hete (vasárnap) volt 5270, két hete 5850, egy hete 5990, a múlt hét közepén egyszer rátettem a mérlegre (asszem szerdán), akkor 6040 volt, tegnap pedig megint 5990-et mutatott a mérleg. Nem hízott egy hét alatt egy dekát sem, sőt, hízott 3 nap alatt 5 dekát, aztán 4 nap alatt meg ugyanennyit fogyott? Van ilyen? Vagy a mérleg bolondult meg?
2009. jún. 29. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a babád?

Megmondom őszintén,hogy az 1 hó után én abbahagytam a méricskélést.Bele lehet hülyülni!!!

Ha más "tünet" nincs,kiegyensúlyozott a pici,nincs értelme stresszelni magadat.Havonta méri majd a doki.

2009. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 hónapos lesz a hétvégén, a mérleg szerint 6 kg körül van, és kb. 63-64 cm. 2700-al és 49 cm-el született. Amúgy semmi más tünet, nagyon jó evő, és jókedvű, plusz nagyon jó alvó is.
2009. jún. 29. 09:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém sem hízogat és néha még kevesebbet mutat a mérleg mint azelőtt. Tudod az sem mindegy, hogy épp mikor kakált mikor evett mikor pisilt. Pontosan nem lehet tudni soha, hogy mennyit hízott vagy hízott-e mert ezek befolyásolják a dolgot. Volt olyan, hogy evés után kevesebb volt a súlya mint előtte mert útközben a mérleg felé kibukta. :/

A te babádnak szép súlya van. Az enyém nem fog duplázni 6 hós korára szerintem. Nem tudok vele mit csinálni. Nem jó evő sajnos.

2009. jún. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
JÓ a súlya, semmi gond nincs vele! Előfirdulhat a mérésnél, hogy pisi/kaki bent van vagy épp nincs, ezért mért többet majd kevesebbet amérleg, szóval a héten valószínű nem hizott, majd a jövőhéten bepótolja. Ha már egy ideje tartósan állna a súlya vagy csökkenne, akkor kell elgondolkodni hogy miket és mennyit eszik ès elég e neki, de szerintem eddig okés:)
2009. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugi, a lanyom is ilyen, es a sulya, kora es gyarapodasa is hasonlo :), van, hogy semmit sem hizik egy het alatt, van, hogy egyszerre tobb hetit is "behoz", es azt se felejtsd el, hogy barmennyire is probalod szabalyosan merni, nem lehet tudni, hogy mikor pisilt utoljara...
2009. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!