Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit javasoltok? Altatás -...

Mit javasoltok? Altatás - bővebben lent.

Figyelt kérdés

9 hós a lányom és csak ölben/ringatva alszik el.

Nagyon sokáig hasfájós volt, és műtötték is, ezért sokat dajkáltuk: örültünk, hogy a fájdalmain és kellemetlenségein könnyíthetünk, de mire észbekaptunk, már nem tudott másként elaludni.

Tudom, hogy elcsesztem, és szeretném átszoktatni az önálló alvásra, de bármivel is próbálkoztam eddig, NEM MEGY!

Ha leteszem az ágyába, egy darabig elszórakoztatja magát, majd nyűglődik és ha ezen nem segítek és nem ringatom el, akkor sírni kezd, és 5 percen belül hányásig hergeli magát.

És ezzel nem tudok mit kezdeni. Fej-lilulásig üvölt 1 levegővel, aztán nem vesz levegőt másodpercekig csak tátog, nagyon ijesztő, és a vége hányás. Egy határon túl már kézben sem nyugszik el csak sír és tol el magától+ üt-ver. Órákig képes játszani velem a beteszem/nyűglődik/kiveszem megnyugszik/visszateszem... játékot. De alvás nincs, csak kézben.

Már nagyon el vagyok keseredve, mit tanácsoltok?


2009. jún. 29. 08:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi neked is választ.

CSak állva vagyok jó alvóka neki, ülve, v összebújva+fekve nem.

A napközbeni alvásoknál nincs itthon Apája, de nála amúgy is a legritkább esetben hajlandó megpróbálkozni az elalvással, másnál meg egyáltalán nem. Pedig amúgy barátságos baba, mindenkivel jól elvan, de alvásnál csak én jöhetek szóba.

2009. jún. 29. 11:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Ismered az "aludj jól gyermekem" módszert? Nekünk bevált. Innen letöltheted a könyvet:

[link]

2009. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!