Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek cicifüggő a...

Anyukák, akiknek cicifüggő a gyereke, betartjátok a 3 órás etetést? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok néha leszedni a mellemről. Sokszor azon alszik el, és engem használ cumiként. Próbálom másként is nyugtatni, de nem mindig használ: beszélek hozzá, éneklek neki, dúdolgatok, ringatom...

De sem a cumi nem kell neki, sem a kocsiban nem szeret. Hordozót is próbáltam, nem igazán vált be.


2009. jún. 29. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a babád? Az én kislányom 3hót betöltötte és addíg állandóan a cicin lógott :) Több vizsgálatról majdnem lemaradtunk,mert késtünk a "nem adom vissza a cicid anya" vita miatt. Aztán egyik nap elkezdtem azt hogy amíg evett rendesen addíg hagytam,majd amikor éreztem hogy csak cumizik,kivettem a szájából. Ha két óra múlva éhes volt,ugyanezt aljátszottam.Egy hétbe telt míg "rájött" hogy a cici evésre való és nem cumizásra. Néha azért még hagyom ha nyügösebb :)) de már nem olyan függő mint volt. Kell azért az a kis összebújás néha :) Ja,a 3órás etetés sosem ment. Hol 2 óra,hol 5 óra.... Most nagyjából beállt 3-4óra közé,napi egy cumizással :D
2009. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8 hetes. De mindenki ledöbben, hogy néha sehogy se tudom lenyugtatni csak cicivel, és kommentálják, hogy elrontom, meg elkényeztetem.
2009. jún. 29. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a károgókra,én is úgy csináltam, mint az előző válaszoló,most 5 hónapos és csak szopik.Egy 2 hónapos babát nem lehet elkényeztetni azzal,hogy ciczik,amikor szüksége van rá,jól csinálod:)
2009. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szokott rá a kezére, miután kezesebbet volt a cicin, hogy úgy nyugtassa magát?
2009. jún. 29. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Néha cuppogtatja ha aludni szeretne,és több esetben sikerül is neki szunyókálni egy jót. Most már mondjuk a fogai mozgolódnak és ezért tömi az egész kezét a szájába :)) Ne foglalkozz azokkal akik "beszólnak". Nekem anyós szokott magyarázni,aztán szóltam egyik alkalommal,hogy volt neki 3gyereke,azokat felnevelte,ha nem volt elég csináljanak mégegyet... Azta nem szól bele semmibe. Pici még a babád,szüksége van a közelségedre.Hidd el egy idő után más is fogja majd érdekelni mint a cici,és majd csak enni fogadja majd el. Türelem,kitartás,menni fog!
2009. jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégvalami: persze hogy csak anya cicije tudja megvígasztalni. Biztonságban van,érzi anyát,nyugalmat kap, sőt közben még egy kis nasit is :)) Ráadásul jót tesz a tejtermelésnek is.
2009. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sziasztok, az en babam is mellen alszik el, nekunk nagyjabol sikerul 3 oarankent szopizni, de ti hogy oldjatok meg, ha el kell mennetek valahova*(vagy csak egyszzeruen kimerultetetk es laudnatok), hogy mas is el tudja altatni a babat?
2009. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: nálunk kialakult magától a kb. 3 óra. Eszik, játszik, alszik, ez ismétlődik napközben.

Eleinte a "játszik" 20-30 perc volt, nézelődött, ahogy nőtt ez az időszak hosszabbodott. Mindig alvás után evett/eszik.

Utolsónak: ha valahova el kellett menni úgy időzítettem, hogy etetés után indultunk, így volt minimum másfél óránk. De az első hat hónapban nem igazán mentünk sehova, ha nagyon muszáj volt, apa megpróbált elszabadulni a melóból és kocsival elvitt.

2009. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!