Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát lehet csináltatn...

Milyen tortát lehet csináltatni egy 1 éves kisfiúnak, amiből ehet is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi valószínűleg gyümölcstortát, vagy túrótortát fogunk rendelni (túrót már eszik), de szerintem enni még nem igazán fog belőle, inkább csak kóstolót kap. egyébként pont egy hónap múlva esedékes a dolog:)
2009. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet, ha nem lisztérzékeny, és ha már evett tejterméket. A dió ne legyen benne darabos.
2009. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Na ez engem is érdekelne:) Én gyümölcstortára gondoltam piskótával vagy babakeksszel és valami babapudinggal.

Szeptemberben lesz 1! Tiéd?

2009. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno/2éve/ csokitortát rendeltem, nagyon ízlett neki.:)
2009. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én őszibarackos-túrós-joghurtos tortát csináltam a lányomnak, a barátnőmék meg csokitortát hoztak. Mindkettőből evett.
2009. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Kisfiam még kicsit odébb lesz 1 éves,de én már előre gondolkodok,hogy mit hogyan...Decemberben tölti az 1. évét.Ő amúgy fél éves kora ellenére nagyon jó evő(Hála Istennek),mindent kóstoltatok vele szépen fokozatosan.Egyébként ez a kekszes-babapiskótás nagyon jól hangzik.Állatfigurásat szeretnék majd,gondolom ezer lehetőség van,esetleg ötlet valakinek,hogy milyet?Vagy ez majd még úgyis adja magát ha nagyobb lesz?(Szülinapja előtt)
2009. jún. 28. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, egy ötlet: mi olyat fogunk csináltatni, amin rajta van a fotója:)
2009. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
21:50-es válaszolónak: Ez egy nagyon szuper ötlet!!!!Köszönöm! :D:D
2009. jún. 28. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs,de én fotósat biztos nem csináltatnék,ha abból szeretnék neki adni enni,mert ne tud meg,hogy mennyi mesterséges színezéket,festéket tartalmaz.

Szerintem a túrótorta az jó ötlet.

Ami még egészséges az a répatorta,gyümölcstorta.

2009. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,de még úgyis odébb lesz a szülinapja,még meggondolom.De azért jó ötlet volt az is persze.Mindenkinek zöld kezecskét adtam!:)Jó éjt Nektek!
2009. jún. 28. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!