Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok olívabogyót a...

Mikor adhatok olívabogyót a babának?

Figyelt kérdés
Remélem valaki tud segíteni ebben, mert sehol nem találtam infót erről a neten. Most 8 hós a fiam, 4 hós korától hozzátáplálom (tápszeres baba sajnos).
2009. jún. 27. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon jo kerdes, remelem tud majd valaki okosabb valaszolni erre, hogy mikor is szabadna, mert en pont a tegnap ettem es megkostoltattam a (7honapos mult) babammal es nagyon izlett neki.Egy szemet mertem adni, de szerintem lassan talan be lehet vezetni..Nem volt tole semmi baja es ha szereti miert ne? En adok igy lassankent mar neki..(ha nem lessz itt egy valaszolo aki lebeszel valamiert)
2009. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem akkor lehet, mikor a többi savanyút, mert az is annak számít, olyan eljárással készül, azok az anyagok vannak benne.
2009. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En olyant vettem ami nem savanyitott, tehat nem uveges eltett hanem omlesztett..Ebben az esetben?A masodik valaszolotol kerdenem)
2009. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok akadékoskodni, de savanyúságot mikor lehet adni a babának?
2009. jún. 28. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem attol füg hogy van e fogacskja amugy én olyan másfél évesen adtam elöször a fiamnak savanyuságot denem igazán szereti egyiket secsak az uborkát ette meg volt amit kiköpöt
2009. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 éves kort tudok.
2009. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez már legalább támpont. Akkor még bőven ráérünk vele.
2009. júl. 17. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!