Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a Felicitas csomagban...

Mi van a Felicitas csomagban amit a baba 6 hónapos kora után lehet kiváltani?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 09:56
 1/8 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Papír papír papír és 1 db sudocream minta.

Szóval szerintem egy nagy nulla.Többet költöttek a paírra mint amennyit ér az egész.

2012. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hete váltottam ki a Brendonban. Egy rakás szóróanyag és egy pici Sudocream minta volt benne. Azt hittem a pofám leszakad, többe került a benzin, hogy elmentünk érte. Az eddigi csomagok közül ez volt a legbénább. Minek adják, ha nem tudnak belerakni semmit?!
2012. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel! Papír, papír meg papír.Ha azt tudom be sem megyek érte.
2012. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Szia, én 2-3 hete váltottam ki, rengeteg szórólap van benne, 1 db MAM cumi, Sudocrem minta, egy Pampers pelus és 5 db Mecsek baby tea. Nekem ezek voltak benne.
2012. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem félre értettél.Nem arra voltam kíváncsi,hogy mi van abban amit a 3. trimeszterben lehet kiváltani,hanem,hogy az utolsó csomagban mi van.De azért köszi!
2012. máj. 19. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Oh, valóban! Ne haragudj! :-) Úgy értettem hogy amit a terhesség 6. hónapjától lehet kiváltani. Elnézésedet kérem.
2012. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én terhesség alatt sem kaptam semmit utólag tudtam meg hogy lehetett volna.

igen sudo-minta semmi több.

ja meg begyújtós igaz azok közt volt egy újság belsejében krémminta oliatum,ill emolium ekcémás gyerekek bőrére.

2012. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisztina24 ***** válasza:

Sziasztok!

Én pont ma váltottam ki, egy sudocream minta volt benne, két újság, a cseperedők tanácsadója és nurofen szórólap...ennyi. :(

2012. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!